Overzicht - Klassementen - Proef invoeren - Registreren - Reglement, luchtruim, keerpunten en website info -


BENELUX OPEN/RENKLASSE 2011

(TUSSENSTAND OP: 08-12-2023)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Daan SPRUYT VZP02-07-112869,103-07-112475,517-04-111689,67034,2
2.Koen VANDErPUTTEN VZP02-07-112873,717-04-111688,921-05-111540,26102,8
3.Joris VANDERPUTTEN VZP03-07-111898,612-06-111882,114-05-111768,35549,0
4.Simon BERX ALB12-06-111783,924-04-111713,623-05-111626,75124,2
5.Jan VANTOMME KAZM12-06-111660,021-05-111592,016-04-111574,04826,0
6.Dries VAN GESTEL KAC17-04-111681,321-05-111542,412-06-111470,14693,8
7.Theo STOCKMANS KVDW03-07-111908,312-06-111551,724-04-111112,04572,0
8.Hugo MERTENS ALB12-06-111816,428-05-111381,925-05-111200,44398,7
9.Fabienne VAN DER LINDEN KAC12-06-111642,924-04-111388,725-04-111232,94264,5
10.Werner VAN DEN BROECK KAZM03-07-111743,621-05-111448,012-06-11994,54186,1
11.Bart SCHILLEBEEKS KAC14-05-111646,421-05-111389,124-04-111095,64131,1
12.Guy TEEUWEN KAZM21-05-111928,612-06-111204,320-08-11738,93871,8
13.Jan DIELENS LUAC21-05-111602,817-04-111542,516-04-11651,73797,0
14.Filiep GHEYSEN KFC14-05-111502,315-08-111234,303-07-11887,53624,1
15.Gunter VERREYT ACK25-04-111349,821-05-111317,114-05-11888,73555,6
16.André RUYMEN KVDW12-06-111649,517-04-111063,725-04-11644,83358,0
17.Luc LAMMERANT LUAC03-07-111577,414-05-111383,504-06-11304,73265,6
18.David JANSSEN LZC17-04-111209,316-04-111167,825-04-11879,33256,4
19.Remi VANDERHOYDONCK junior ALB14-05-111423,824-04-111297,003-07-11501,73222,5
20.Jan Gillegot-VERGAUWEN ALB21-05-111508,824-04-111401,327-03-11259,63169,7
21.Sebastien MATHIEU KVDW12-06-111139,303-06-11986,104-06-11981,53106,9
22.Bart DE KEERSMAECKER KAZM02-06-111215,003-06-111065,004-06-11825,03105,0
23.Pieter REBRY KFC14-05-111380,702-07-11656,731-07-11555,62593,0
24.Patrick GOVERS ACK12-06-111096,603-09-11583,002-06-11500,42180,0
25.Sven ABELS DAC12-06-111476,614-05-11630,200-00-000,02106,8
26.Jan - Bart VAN ERCK KAZM03-07-111913,200-00-000,000-00-000,01913,2
27.Benny GERAEDS KAZM24-04-11923,225-04-11814,500-00-000,01737,7
28.Marcel GERITS LZC03-07-11780,012-06-11450,900-00-000,01230,9
29.Bert CRAEYE VZP21-05-11803,200-00-000,000-00-000,0803,2
30.Peter NARINX LZC17-04-11284,016-04-11252,604-06-11186,7723,3
31.Dirk VAN DONINCK ACK28-05-11375,520-08-11221,100-00-000,0596,6
32.Jozef SZEKER DAC03-09-11539,600-00-000,000-00-000,0539,6

Een piloot verschijnt pas in het klassement als het puntentotaal van de maximaal 3 beste vluchten meer dan 500 bedraagt.

Copyright © 2003-2010 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs