CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

CHARRON BETA België OP+WW 2021

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 27-11-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Hugo JANSEN KAC03-04-21319,017-04-21318,329-05-21452,91090,2
2.Wim AKKERMANS KACK24-04-21211,401-05-21283,929-05-21465,9961,2
3.Daan SPRUYT VZP17-04-21458,229-05-21472,40,0930,6
4.Vital TIMMERMAN LV07-03-21164,122-04-21410,025-04-21353,2927,3
5.Bart LEYSEN KAC25-04-21178,501-05-21250,029-05-21468,6897,1
6.Pieter DAEMS KACK13-05-21139,128-05-21257,629-05-21495,8892,5
7.Dennis HUYBRECKX KACK23-05-21131,328-05-21257,629-05-21487,9876,8
8.Ruben SNYERS KACK23-05-2179,928-05-21285,729-05-21471,4837,0
9.Bert Sr. SCHMELZER KACK23-05-21143,328-05-21276,029-05-21401,8821,1
10.Frédéric DE GROOTE BZC17-04-21421,714-05-21223,723-05-21132,4777,8
11.Bert Jr. SCHMELZER KACK28-05-21308,329-05-21468,70,0777,0
12.Jan-Bart VAN ERCK KAZM16-04-21114,325-04-21480,129-05-21168,5762,9
13.Geert DE PALMENAER VZP03-04-21279,717-04-21344,013-05-21118,6742,3
14.Tijl SCHMELZER KACK28-05-21273,729-05-21461,20,0734,9
15.Benjamin HEYLEN ALB13-05-21141,529-05-21569,50,0711,0
16.Luc VAN CAMP KAC25-04-21181,823-05-21196,030-05-21305,3683,1
17.Jeroen JENNEN KACK24-04-21211,401-05-21283,916-05-21163,8659,1
18.Peter BERTELS BZC23-05-2141,428-05-21202,529-05-21407,4651,3
19.Wim REYNDERS KAZM18-04-21172,324-04-21165,225-04-21298,2635,7
20.Nick FREMAU BZC24-04-21211,423-05-21162,528-05-21257,5631,4
21.Tom SEGERS ALB17-04-21302,626-06-21326,00,0628,6
22.Robbe VAN BRANDT junior KAC13-05-21125,429-05-21370,414-08-21131,1626,9
23.Bernard BOTMAN VZP28-05-21217,829-05-21363,70,0581,5
24.Rik VANDEN BOER ALB17-04-21293,101-05-21283,90,0577,0
25.Timothy WERQUIN junior KAC13-05-21151,729-05-21345,528-08-2172,9570,1
26.Guy TEEUWEN KAZM29-05-21546,00,00,0546,0
27.Eddy DE CONINCK KAC25-04-21126,413-05-21159,530-05-21241,7527,6
28.Bob EVERAERT VZP29-05-21518,60,00,0518,6
29.Thomas DE BRUYN BZC13-05-21176,023-05-21116,128-05-21217,8509,9
30.Sebastiaan DURT junior KAZM29-05-21405,222-07-2192,20,0497,4
31.Dirk ROGGEMAN KFC13-04-21292,620-07-21196,30,0488,9
32.Jelle VANDEBEECK BZC24-04-21213,513-05-21161,023-05-21113,3487,8
33.Sebastien MATHIEU KVDW29-05-21463,60,00,0463,6
34.Michiel HAEMELS junior ALB23-05-2164,429-05-21381,50,0445,9
35.Theo STOCKMANS KVDW29-05-21435,818-09-212,518-09-213,1441,4
36.Joeri GERRITS LV01-05-21438,20,00,0438,2
37.Michiel VAN DEN BORNE KAC01-05-21155,513-05-21152,114-05-21101,8409,4
38.Luc LAMMERANT LUAC29-05-21373,10,00,0373,1
39.Martijn EERDEKENS junior KACK21-07-21332,20,00,0332,2
40.Jonas RAEYMAEKERS KAC17-04-2166,313-05-21145,312-06-21120,2331,8
41.Wilfried JANSSENS ALB29-05-21311,60,00,0311,6
42.Ruben MICHAUX KVDW17-04-21306,80,00,0306,8
43.Kris VAN DAM BZC17-04-21303,40,00,0303,4
44.Mattijs CUPPENS KVDW29-05-21299,70,00,0299,7
45.Michiel DE BOCK KFC16-06-21296,00,00,0296,0
46.André RUYMEN KVDW29-05-21183,119-09-21100,90,0284,0
47.Jan VANTOMME KAZM29-05-21283,00,00,0283,0
48.Simon BERX ALB01-05-21276,20,00,0276,2
49.Marcel GERITS LV03-04-21275,00,00,0275,0
50.Koen PEETERS DAC01-05-21273,30,00,0273,3
51.Paul HERMANS KAZM29-05-21270,40,00,0270,4
52.Nathan HILLAERT junior KAC13-05-21150,114-05-2171,816-05-2138,6260,5
53.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM21-07-21171,822-07-2187,10,0258,9
54.Thibo EVENS junior ALB29-05-21250,70,00,0250,7
55.Tom CONINGS ALB13-05-21150,716-05-2125,123-05-2167,4243,2
56.Stefan BOVIN LUAC20-06-21234,70,00,0234,7
57.Pascal CUYLAERTS KAZM29-05-21221,30,00,0221,3
58.Hugo MERTENS ALB13-05-21146,614-05-2148,40,0195,0
59.Pieter LIEVENS VZP08-04-21192,80,00,0192,8
60.Dries VAN GESTEL KAC25-04-21176,80,00,0176,8
61.Dominique WERQUIN KAC03-04-21108,206-06-2165,50,0173,7
62.Walter GEENEN KAC25-04-21166,40,00,0166,4
63.Stephane VANDER VEKEN KFC06-06-21152,30,00,0152,3
64.Robbe CEUPPENS junior KACK17-04-21147,50,00,0147,5
65.Helena WUYTS junior KAC29-05-2190,729-05-2155,20,0145,9
66.Frank SCHOETERS LUAC17-04-21108,413-06-213,911-07-212,7115,0
67.Rudi COOMANS KVDW17-04-2198,10,00,098,1
68.Jessie DE RIDDER KAC14-05-2195,20,00,095,2
69.Ivo DE SCHEPPER KAC21-07-2184,80,00,084,8

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs