CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

CHARRON BETA België VVall 2021

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 27-11-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Ward GYSEMANS KACK13-04-21536,922-04-21607,207-05-21589,41733,5
2.Wim AKKERMANS KACK26-02-21347,703-04-21465,622-04-21591,31404,6
3.Guy TEEUWEN KAZM17-04-21413,801-05-21392,329-05-21555,11361,2
4.Hans GIJRATH LV03-04-21387,913-04-21471,124-04-21308,61167,6
5.Jeroen JENNEN KACK17-04-21558,024-04-21215,201-05-21345,61118,8
6.Koen VANDERPUTTEN VZP17-04-21447,425-04-21314,104-09-21271,91033,4
7.Bert VAN EYKEN DAC06-03-21173,027-03-21328,417-04-21508,51009,9
8.Vital TIMMERMAN LV07-03-21172,617-04-21383,422-04-21431,1987,1
9.Daan SPRUYT VZP20-03-21208,508-04-21287,613-04-21470,3966,4
10.Dennis HUYBRECKX KACK23-05-21150,728-05-21297,029-05-21518,2965,9
11.Jelle VANDEBEECK BZC03-04-21314,217-04-21421,324-04-21224,5960,0
12.Bert Jr. SCHMELZER KACK23-05-21128,628-05-21316,129-05-21509,9954,6
13.Pieter DAEMS KACK09-10-2093,807-03-21384,703-04-21465,6944,1
14.Bert Sr. SCHMELZER KACK23-05-21175,128-05-21315,129-05-21448,8939,0
15.Jarno VEIRMAN junior VZP08-04-21231,113-04-21312,017-04-21357,5900,6
16.Koen PEETERS DAC17-04-21370,024-04-21232,101-05-21297,9900,0
17.Bernard BOTMAN VZP28-05-21226,329-05-21419,412-06-21207,0852,7
18.Hugo JANSEN KAC06-03-21123,603-04-21370,617-04-21353,4847,6
19.Thomas VAN ERCK KAZM13-04-21534,224-04-21306,70,0840,9
20.Glenn HOSTENS junior KVDW01-05-21113,502-05-21292,829-05-21433,3839,6
21.Luc LAMMERANT LUAC01-05-21194,429-05-21445,116-06-21190,4829,9
22.Steven THIELEMANS DAC17-04-21295,617-04-21121,502-05-21406,7823,8
23.Tijl SCHMELZER KACK28-05-21313,429-05-21495,20,0808,6
24.Eddy DE CONINCK KAC17-04-21375,925-04-21126,401-05-21306,1808,4
25.Pavel CIOROGARIU ALB07-03-21190,003-04-21341,001-05-21275,7806,7
26.Pieter LIEVENS VZP20-03-21150,527-03-21402,108-04-21239,3791,9
27.Christiaan BIELEN KACK26-02-21286,707-03-21283,004-04-21206,2775,9
28.Michiel DE BOCK KFC13-04-21306,616-04-21175,817-04-21285,8768,2
29.Rik VANDEN BOER ALB05-03-21158,008-04-21307,517-04-21297,7763,2
30.Tom CONINGS ALB05-03-21153,908-04-21296,602-05-21286,9737,4
31.Theo STOCKMANS KVDW03-04-21157,717-04-21428,218-04-21140,5726,4
32.Joeri GERRITS LV03-04-21129,016-04-21144,801-05-21452,3726,1
33.Bart LEYSEN KAC06-03-21222,525-04-21181,001-05-21303,9707,4
34.Stijn VANDEN BOER ALB08-04-21270,824-04-21141,930-05-21273,0685,7
35.Dirk ROGGEMAN KFC08-04-21158,913-04-21320,316-04-21199,7678,9
36.Tom SEGERS ALB07-03-21220,617-04-21350,001-05-21104,8675,4
37.Stefan BOVIN LUAC29-05-21393,030-05-21114,213-06-21168,1675,3
38.Michiel HAEMELS junior ALB03-04-21239,917-04-21349,413-05-2180,4669,7
39.Sebastien MATHIEU KVDW29-05-21521,521-08-21140,80,0662,3
40.Danny DE WINTER VZP30-04-21115,829-05-21318,808-06-21225,7660,3
41.Albert MOORS LV03-04-2192,213-04-21295,417-04-21271,2658,8
42.Frédéric DE GROOTE BZC17-04-21427,401-05-2144,814-05-21183,6655,8
43.Jan-Bart VAN ERCK KAZM16-04-2197,625-04-21492,723-05-2159,5649,8
44.Thomas DE BRUYN BZC03-04-2163,217-04-21166,801-05-21403,9633,9
45.Luc VAN CAMP KAC06-03-21261,425-04-21186,901-05-21168,0616,3
46.Luc BEERTS DAC29-05-21615,50,00,0615,5
47.Ruben SNYERS KACK03-04-21383,813-05-21128,923-05-21101,1613,8
48.Dries VAN GESTEL KAC06-03-2165,503-04-21252,817-04-21294,3612,6
49.Marcel GERITS LV20-03-2138,803-04-21288,113-04-21285,0611,9
50.Stephane VANDER VEKEN KFC07-05-21258,206-06-21168,918-09-21176,9604,0
51.Ivo DE SCHEPPER KAC16-04-21274,624-04-21133,301-05-21191,5599,4
52.Martijn EERDEKENS junior KACK25-04-21174,601-05-21112,902-05-21308,6596,1
53.Robbe CEUPPENS junior KACK17-04-21156,429-05-21324,820-06-21113,1594,3
54.Nick FREMAU BZC03-04-21206,724-04-21214,323-05-21156,0577,0
55.Wilfried JANSSENS ALB20-03-2181,203-04-21266,517-04-21217,6565,3
56.Dimitri BERVOETS KACK16-04-21344,625-04-2172,701-05-21146,7564,0
57.Lieven DE BONTRIDDER LUAC03-04-21164,917-04-21289,518-04-21107,8562,2
58.Geert DE PALMENAER VZP06-03-21151,707-03-21261,020-03-21146,9559,6
59.Cedric BUSSCHOTS DAC29-05-21291,308-06-21261,10,0552,4
60.Benjamin HEYLEN ALB05-03-21145,603-04-21137,408-04-21263,1546,1
61.Senna VAN DEN BOSCH KACK13-04-21285,721-07-21161,621-08-2184,2531,5
62.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-05-21158,411-07-21151,114-08-21210,0519,5
63.Sebastiaan DURT junior KAZM06-03-21146,507-03-21177,303-04-21185,1508,9
64.Peter BERTELS BZC01-05-21220,023-05-2143,428-05-21235,7499,1
65.Michiel VAN DEN BORNE KAC01-05-21193,613-05-21180,714-05-21122,5496,8
66.Lode VOS ALB29-05-21479,60,00,0479,6
67.Remi VANDERHOYDONCK ALB03-04-21190,429-05-21287,70,0478,1
68.Paul HERMANS KAZM16-04-21117,301-05-2198,029-05-21251,9467,2
69.Pierre WAGEMANS VZA13-04-2161,901-05-2195,429-05-21302,9460,2
70.Peter APPELTANS DAC24-04-2137,101-05-2162,529-05-21334,5434,1
71.Danny VERHEYEN ALB17-04-21288,830-05-2173,411-07-2170,3432,5
72.Pascal CUYLAERTS KAZM13-05-2159,829-05-21234,206-06-21125,9419,9
73.Jessie DE RIDDER KAC17-04-21180,001-05-21172,113-05-2167,5419,6
74.Kris VAN DAM BZC17-04-21318,123-05-21101,30,0419,4
75.Tim BAEYENS KACK03-04-21410,20,00,0410,2
76.Bob EVERAERT VZP30-04-21109,202-05-21111,128-05-21185,5405,8
77.Dominique WERQUIN KAC03-04-21113,317-04-21153,014-05-21131,7398,0
78.Timothy WERQUIN junior KAC01-05-21206,813-05-21167,616-05-2122,0396,4
79.Jonas RAEYMAEKERS KAC17-04-2150,913-05-21188,530-05-21133,6373,0
80.Walter GEENEN KAC25-04-21170,721-07-21180,50,0351,2
81.Johan LOUWET BZC29-05-21349,80,00,0349,8
82.Wim REYNDERS KAZM06-03-21110,407-03-2193,503-04-21142,1346,0
83.Jan VANTOMME KAZM29-05-21340,90,00,0340,9
84.Thibo EVENS junior ALB03-04-2155,329-05-21282,80,0338,1
85.Simon BERX ALB01-05-21335,30,00,0335,3
86.Ruben MICHAUX KVDW17-04-21322,20,00,0322,2
87.David JANSSEN KACK20-06-2198,618-07-21214,40,0313,0
88.Mattijs CUPPENS KVDW29-05-21312,20,00,0312,2
89.Robbe VAN BRANDT junior KAC03-04-21103,013-05-21137,014-05-2168,4308,4
90.Bert CLEYNEN KVDW29-05-21305,40,00,0305,4
91.Robert VAN HEEL LV17-04-21300,20,00,0300,2
92.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM21-07-21178,022-07-21103,40,0281,4
93.Nathan HILLAERT junior KAC13-05-21163,314-05-2182,316-05-2130,3275,9
94.Michiel HERMAN LUAC17-04-21272,80,00,0272,8
95.Rudi COOMANS KVDW17-04-21106,620-06-2144,315-08-21119,3270,2
96.Joris VANDERPUTTEN VZP05-09-21265,40,00,0265,4
97.Erik DE VOS KFC29-05-21261,70,00,0261,7
98.André RUYMEN KVDW11-10-2019,803-04-21133,704-04-2199,7253,2
99.Stijn JANSEN KACK17-04-21248,00,00,0248,0
100.Joachim LEROY DAC29-05-21240,50,00,0240,5
101.Niel DEIJGERS DAC10-10-200,018-04-21194,724-04-2143,1237,8
102.Patrick ALBERT LV29-05-21235,90,00,0235,9
103.Dirk PEETERS LV17-04-21231,80,00,0231,8
104.Hugo MERTENS ALB13-05-21162,314-05-2158,90,0221,2
105.Fernand GEUENS KACK29-05-21217,80,00,0217,8
106.Wiet VAN HOUT KACK02-04-2148,711-06-21144,60,0193,3
107.Hartmut KOELMAN LUAC29-05-21190,30,00,0190,3
108.Frank SCHOETERS LUAC17-04-2180,002-05-21103,313-06-210,0183,3
109.Jeroen DE VRIENDT junior KAZM07-03-21174,60,00,0174,6
110.Sinne VAN HERCK KAZM29-05-21165,30,00,0165,3
111.Carsten WEISE KAZM13-04-21159,60,00,0159,6
112.Sam CUYVERS junior KVDW17-04-21150,40,00,0150,4
113.Tom VAN DEN EYNDE KACK01-05-21145,50,00,0145,5
114.Bram DE MAN BZC25-04-2169,730-05-2166,30,0136,0
115.Daniel GOYVAERTS DAC29-05-21132,80,00,0132,8
116.Eric PAUWELS LV26-06-2151,826-06-2176,30,0128,1
117.Dirk VERHAEREN LUAC07-03-2132,103-04-2166,60,098,7
118.Bert MATTHYS KAC17-04-2164,70,00,064,7
119.Evi VAN NECHEL DAC14-08-2160,50,00,060,5
120.Kenny MOTTE DAC14-08-2159,40,00,059,4
121.Helena WUYTS junior KAC29-05-210,029-05-2125,40,025,4

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs