CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

04-03-2021 -- Aanpassing reglement voor OP: een gelukte OP krijgt vanaf nu 5 punten per kilometer. Een NIET gelukte OP krijgt slechts 4.5 punten per gevlogen kilometer.

16-04-2021 -- Gezien de recente onduidelijkheid betreffende de toegelaten vluchten heeft de charron jury vanuit fair-play oogpunt beslist om de vluchten tussen 1 Jan 2021 en 19 april 2021 niet op nemen in de challenge 2021. We herinneren er aan dat elke piloot verantwoordelijk blijft voor zijn eigen vlucht.

CHARRON BETA België VV 2021

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 02-10-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Ward GYSEMANS KACK13-04-21536,922-04-21607,207-05-21589,31733,4
2.Wim AKKERMANS KACK26-02-21347,703-04-21465,522-04-21591,31404,5
3.Hans GIJRATH LV03-04-21387,913-04-21471,124-04-21308,51167,5
4.Koen VANDERPUTTEN VZP17-04-21447,425-04-21314,104-09-21272,01033,5
5.Jeroen JENNEN KACK17-04-21558,013-05-21169,528-05-21296,81024,3
6.Pieter LIEVENS VZP20-03-21150,527-03-21402,113-04-21467,51020,1
7.Bert VAN EYKEN DAC06-03-21173,127-03-21328,417-04-21508,51010,0
8.Ruben SNYERS KACK03-04-21383,813-05-21128,921-07-21496,41009,1
9.Daan SPRUYT VZP20-03-21208,508-04-21287,613-04-21470,3966,4
10.Jelle VANDEBEECK BZC03-04-21314,217-04-21421,301-05-21221,6957,1
11.Pieter DAEMS KACK09-10-2093,807-03-21384,703-04-21465,5944,0
12.Jarno VEIRMAN junior VZP08-04-21231,113-04-21312,017-04-21357,5900,6
13.Eddy DE CONINCK KAC17-04-21375,901-05-21306,106-06-21204,3886,3
14.Luc VAN CAMP KAC06-03-21261,401-05-21168,029-05-21430,2859,6
15.Thomas VAN ERCK KAZM13-04-21534,224-04-21306,70,0840,9
16.Glenn HOSTENS junior KVDW01-05-21113,502-05-21292,829-05-21433,3839,6
17.Steven THIELEMANS DAC17-04-21295,617-04-21121,602-05-21406,7823,9
18.Pavel CIOROGARIU ALB07-03-21190,003-04-21341,001-05-21275,7806,7
19.Guy TEEUWEN KAZM17-04-21413,901-05-21392,30,0806,2
20.Christiaan BIELEN KACK26-02-21286,707-03-21283,004-04-21206,2775,9
21.Michiel DE BOCK KFC13-04-21306,616-04-21175,817-04-21285,8768,2
22.Bert Sr. SCHMELZER KACK13-06-21328,214-08-21413,70,0741,9
23.Tom CONINGS ALB05-03-21153,908-04-21296,602-05-21286,9737,4
24.Theo STOCKMANS KVDW03-04-21157,717-04-21428,218-04-21140,5726,4
25.Vital TIMMERMAN LV17-04-21383,428-04-21242,418-09-2196,0721,8
26.Stijn VANDEN BOER ALB08-04-21270,824-04-21141,930-05-21273,0685,7
27.Stefan BOVIN LUAC29-05-21393,030-05-21114,213-06-21168,1675,3
28.Michiel HAEMELS junior ALB03-04-21239,917-04-21349,413-05-2180,4669,7
29.Danny DE WINTER VZP30-04-21115,829-05-21318,808-06-21225,6660,2
30.Albert MOORS LV03-04-2192,213-04-21295,417-04-21271,2658,8
31.Rik VANDEN BOER ALB05-03-21158,008-04-21307,525-04-21185,8651,3
32.Thomas DE BRUYN BZC03-04-2163,217-04-21166,901-05-21404,0634,1
33.Luc BEERTS DAC29-05-21615,50,00,0615,5
34.Dries VAN GESTEL KAC06-03-2165,403-04-21252,817-04-21294,3612,5
35.Marcel GERITS LV20-03-2138,813-04-21285,017-04-21282,1605,9
36.Koen PEETERS DAC17-04-21370,024-04-21232,10,0602,1
37.Ivo DE SCHEPPER KAC16-04-21274,624-04-21133,301-05-21191,5599,4
38.Martijn EERDEKENS junior KACK25-04-21174,601-05-21112,902-05-21308,6596,1
39.Wilfried JANSSENS ALB20-03-2181,203-04-21266,517-04-21217,6565,3
40.Dimitri BERVOETS KACK16-04-21344,625-04-2172,701-05-21146,7564,0
41.Lieven DE BONTRIDDER LUAC03-04-21164,917-04-21289,518-04-21107,8562,2
42.Geert DE PALMENAER VZP06-03-21151,607-03-21261,020-03-21146,9559,5
43.Cedric BUSSCHOTS DAC29-05-21291,308-06-21261,10,0552,4
44.Benjamin HEYLEN ALB05-03-21145,603-04-21137,408-04-21263,1546,1
45.Senna VAN DEN BOSCH KACK13-04-21285,721-07-21161,621-08-2184,2531,5
46.Werner VAN DEN BROECK KAZM01-05-21158,411-07-21151,114-08-21210,0519,5
47.Dirk ROGGEMAN KFC08-04-21158,916-04-21199,818-04-21160,4519,1
48.Sebastiaan DURT junior KAZM06-03-21146,507-03-21177,303-04-21185,1508,9
49.Tom SEGERS ALB07-03-21220,601-05-21104,813-05-21182,2507,6
50.Robbe CEUPPENS junior KACK29-05-21324,820-06-21113,124-08-2169,7507,6
51.Luc LAMMERANT LUAC01-05-21194,416-06-21190,420-07-21104,8489,6
52.Jan-Bart VAN ERCK KAZM23-05-2159,529-05-2194,814-08-21333,5487,8
53.Lode VOS ALB29-05-21479,60,00,0479,6
54.Remi VANDERHOYDONCK ALB03-04-21190,429-05-21287,70,0478,1
55.Pierre WAGEMANS VZA13-04-2161,901-05-2195,429-05-21302,9460,2
56.Stephane VANDER VEKEN KFC07-05-21258,218-09-21176,90,0435,1
57.Peter APPELTANS DAC24-04-2137,201-05-2162,529-05-21334,5434,2
58.Danny VERHEYEN ALB17-04-21288,830-05-2173,411-07-2170,3432,5
59.Jessie DE RIDDER KAC17-04-21180,001-05-21172,113-05-2167,6419,7
60.Tim BAEYENS KACK03-04-21410,20,00,0410,2
61.Bob EVERAERT VZP30-04-21109,202-05-21111,128-05-21185,5405,8
62.Timothy WERQUIN junior KAC01-05-21206,816-05-2122,012-06-21158,0386,8
63.Frédéric DE GROOTE BZC01-05-2144,812-06-21337,20,0382,0
64.Hugo JANSEN KAC06-03-21123,624-04-2197,413-05-21153,5374,5
65.Johan LOUWET BZC29-05-21349,80,00,0349,8
66.Wim REYNDERS KAZM06-03-21110,407-03-2193,503-04-21142,1346,0
67.Bart LEYSEN KAC06-03-21222,416-05-2135,330-05-2184,7342,4
68.Frank SCHOETERS LUAC02-05-21103,320-06-21125,321-08-21109,8338,4
69.Michiel VAN DEN BORNE KAC30-05-21186,221-08-21149,10,0335,3
70.David JANSSEN KACK20-06-2198,618-07-21214,40,0313,0
71.Dominique WERQUIN KAC17-04-21153,014-05-21131,716-05-2128,2312,9
72.Bert CLEYNEN KVDW29-05-21305,40,00,0305,4
73.Robert VAN HEEL LV17-04-21300,20,00,0300,2
74.Joeri GERRITS LV03-04-21129,016-04-21144,80,0273,8
75.Michiel HERMAN LUAC17-04-21272,80,00,0272,8
76.Joris VANDERPUTTEN VZP05-09-21265,40,00,0265,4
77.Nathan HILLAERT junior KAC12-06-21262,70,00,0262,7
78.Erik DE VOS KFC29-05-21261,70,00,0261,7
79.André RUYMEN KVDW11-10-2019,803-04-21133,704-04-2199,7253,2
80.Stijn JANSEN KACK17-04-21248,00,00,0248,0
81.Joachim LEROY DAC29-05-21240,50,00,0240,5
82.Robbe VAN BRANDT junior KAC03-04-21103,014-05-2168,421-08-2168,2239,6
83.Niel DEIJGERS DAC10-10-200,018-04-21194,724-04-2143,1237,8
84.Patrick ALBERT LV29-05-21235,90,00,0235,9
85.Pascal CUYLAERTS KAZM13-05-2159,806-06-21125,912-06-2147,1232,8
86.Dirk PEETERS LV17-04-21231,80,00,0231,8
87.Peter BERTELS BZC01-05-21220,00,00,0220,0
88.Fernand GEUENS KACK29-05-21217,80,00,0217,8
89.Paul HERMANS KAZM16-04-21117,201-05-2198,00,0215,2
90.Bernard BOTMAN VZP12-06-21207,00,00,0207,0
91.Nick FREMAU BZC03-04-21206,70,00,0206,7
92.Wiet VAN HOUT KACK02-04-2148,711-06-21144,60,0193,3
93.Hartmut KOELMAN LUAC29-05-21190,30,00,0190,3
94.Walter GEENEN KAC21-07-21180,50,00,0180,5
95.Jeroen DE VRIENDT junior KAZM07-03-21174,60,00,0174,6
96.Sinne VAN HERCK KAZM29-05-21165,30,00,0165,3
97.Rudi COOMANS KVDW20-06-2144,315-08-21119,30,0163,6
98.Carsten WEISE KAZM13-04-21159,60,00,0159,6
99.Sam CUYVERS junior KVDW17-04-21150,40,00,0150,4
100.Tom VAN DEN EYNDE KACK01-05-21145,50,00,0145,5
101.Sebastien MATHIEU KVDW21-08-21140,80,00,0140,8
102.Bram DE MAN BZC25-04-2169,730-05-2166,30,0136,0
103.Jonas RAEYMAEKERS KAC30-05-21133,60,00,0133,6
104.Daniel GOYVAERTS DAC29-05-21132,80,00,0132,8
105.Bert Jr. SCHMELZER KACK23-05-21128,60,00,0128,6
106.Eric PAUWELS LV26-06-2151,826-06-2176,30,0128,1
107.Kris VAN DAM BZC23-05-21101,30,00,0101,3
108.Dirk VERHAEREN LUAC07-03-2132,103-04-2166,60,098,7
109.Bert MATTHYS KAC17-04-2164,70,00,064,7
110.Evi VAN NECHEL DAC14-08-2160,50,00,060,5
111.Kenny MOTTE DAC14-08-2159,30,00,059,3
112.Thibo EVENS junior ALB03-04-2155,30,00,055,3

Copyright © 2003-2021 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs