CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

CHARRON BETA België VV 2020

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 27-11-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jozef KELL KACK31-05-20556,722-06-20610,311-07-20706,71873,7
2.Hans GIJRATH LV20-06-20368,512-07-20638,521-07-20653,51660,5
3.Jeroen JENNEN KACK23-05-20250,530-05-20701,622-06-20679,71631,8
4.Tijl SCHMELZER KACK22-06-20747,312-07-20842,40,01589,7
5.Ward GYSEMANS KACK15-06-20379,205-08-20522,608-08-20680,21582,0
6.Bert Sr. SCHMELZER KACK30-05-20518,431-05-20342,912-07-20708,31569,6
7.Pieter DAEMS junior KACK07-03-20142,222-06-20625,420-07-20753,11520,7
8.Wim AKKERMANS KACK12-07-20704,521-07-20813,90,01518,4
9.Stijn VANDEN BOER ALB30-05-20257,320-06-20442,012-07-20681,51380,8
10.Stefan BOVIN LUAC20-06-20476,730-05-20334,712-07-20524,51335,9
11.Daan SPRUYT VZP01-06-20436,431-05-20486,513-06-20360,01282,9
12.Simon BERX ALB31-05-20330,521-05-20209,012-07-20692,01231,5
13.Ken EVENS ALB21-05-20193,930-05-20313,512-07-20660,31167,7
14.Peter BERTELS BZC20-06-20331,421-07-20611,812-09-20214,61157,8
15.Nick FREMAU BZC07-06-20200,022-06-20556,811-07-20383,21140,0
16.Walter GEENEN KAC17-05-20430,916-05-20198,112-07-20487,41116,4
17.Bart LEYSEN KAC17-05-20343,730-05-20481,201-06-20278,01102,9
18.Pieter LIEVENS VZP12-07-20505,729-07-20530,60,01036,3
19.Benjamin HEYLEN ALB20-06-20194,412-07-20654,619-07-20143,8992,8
20.Bart HUYGEN KVDW16-05-20160,017-05-20291,212-07-20540,5991,7
21.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK30-05-20322,111-07-20160,221-07-20507,2989,5
22.Thomas DE BRUYN BZC07-06-20109,720-06-20396,011-07-20483,5989,2
23.Dirk ROGGEMAN KFC17-05-20312,430-05-20364,531-05-20284,5961,4
24.Jelle VANDEBEECK BZC21-07-20633,212-09-20313,50,0946,7
25.Sebastien MATHIEU KVDW20-06-20233,911-07-20322,018-07-20372,3928,2
26.Geert DE PALMENAER VZP07-06-2065,213-06-20356,422-06-20489,1910,7
27.Joris VANDERPUTTEN VZP27-05-20174,931-05-20437,028-06-20296,4908,3
28.Tom CONINGS ALB31-05-20329,913-06-20198,022-06-20379,2907,1
29.Eddy DE CONINCK KAC17-05-20280,030-05-20315,820-06-20292,4888,2
30.Yves RUYMEN KVDW16-05-20280,321-05-20211,230-05-20391,8883,3
31.Glenn HOSTENS junior KVDW17-05-20275,111-07-20166,112-07-20439,8881,0
32.Dries VAN GESTEL KAC17-05-20340,416-05-2044,630-05-20455,0840,0
33.Rik VANDEN BOER ALB31-05-20206,213-06-20206,822-06-20380,9793,9
34.Jan-Bart VAN ERCK KAZM21-05-20247,330-05-20461,020-06-2050,1758,4
35.Jarno VEIRMAN junior VZP12-07-20170,921-07-20322,812-09-20264,4758,1
36.Jan VERCAMMEN KAZM17-05-20125,930-05-20203,212-07-20419,3748,4
37.Steven THIELEMANS DAC30-05-20222,820-06-20301,426-07-20219,1743,3
38.Ivo DE SCHEPPER KAC23-05-20139,530-05-20352,621-07-20229,4721,5
39.Theo STOCKMANS KVDW13-06-20281,914-06-20145,220-06-20256,3683,4
40.Hugo JANSEN KAC16-05-2068,317-05-20331,513-06-20282,8682,6
41.Michiel DE BOCK KFC14-06-20284,029-07-20388,50,0672,5
42.Martijn EERDEKENS junior LZC13-06-20162,411-07-2051,712-07-20450,4664,5
43.Bernard BOTMAN VZP18-07-20129,829-07-20320,030-07-20210,7660,5
44.Albert MOORS LV16-05-20153,330-05-20363,201-06-20134,0650,5
45.Thomas VAN ERCK KAZM12-07-20650,20,00,0650,2
46.Luc LAMMERANT LUAC20-06-20391,121-06-20250,90,0642,0
47.Ruben SNYERS KACK30-05-20618,00,00,0618,0
48.Frédéric DE GROOTE BZC30-05-20262,620-06-20339,60,0602,2
49.Guy TEEUWEN KAZM12-07-20558,60,00,0558,6
50.Koen VANDERPUTTEN VZP30-05-20548,00,00,0548,0
51.Wilfried JANSSENS ALB21-05-20100,930-05-20294,231-05-20130,7525,8
52.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM12-07-20154,515-07-2078,020-07-20282,1514,6
53.Rudi COOMANS KVDW31-05-20110,618-07-20199,120-07-20201,8511,5
54.Jan DIELENS KACK20-06-20457,212-09-2052,90,0510,1
55.Sebastiaan DURT junior KAZM17-05-20174,720-06-20181,611-07-20150,3506,6
56.Lode VOS ALB21-07-20501,20,00,0501,2
57.Niel DEIJGERS DAC13-06-20284,221-06-20199,10,0483,3
58.Hugo MERTENS ALB04-08-20459,20,00,0459,2
59.Christiaan BIELEN KACK02-09-20454,90,00,0454,9
60.Bram DE MAN BZC12-07-20225,612-09-20222,90,0448,5
61.Ruben MICHAUX KVDW07-03-2095,913-06-20141,611-07-20205,5443,0
62.André RUYMEN KVDW24-05-2052,131-05-20273,914-06-20114,6440,6
63.Patrick ALBERT LV12-07-20245,213-06-20190,10,0435,3
64.Fernand GEUENS KACK20-07-20190,621-07-20211,50,0402,1
65.Werner VAN DEN BROECK KAZM08-08-20311,805-09-2081,50,0393,3
66.Danny VERHEYEN ALB12-07-20237,018-07-20137,50,0374,5
67.Carl VERHOEST KAZM20-07-20359,90,00,0359,9
68.Peter VERHOEVEN KACK30-05-20323,80,00,0323,8
69.Jan WAUMANS KVDW17-05-20108,820-06-20134,730-05-2067,9311,4
70.Paul VAN DEN BORNE KAC11-07-20310,40,00,0310,4
71.Cedric BUSSCHOTS DAC13-06-20186,214-06-2094,10,0280,3
72.Pavel CIOROGARIU ALB31-05-20267,20,00,0267,2
73.Tom GEEROMS VZP20-07-20264,50,00,0264,5
74.Tom SEGERS ALB20-06-20264,10,00,0264,1
75.Theofiel LENS DAC31-05-20255,80,00,0255,8
76.Timothy WERQUIN junior KAC31-05-20101,913-06-2075,620-06-2077,4254,9
77.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC06-09-20252,30,00,0252,3
78.Bert MATTHYS KAC01-06-20232,90,00,0232,9
79.Pascal CUYLAERTS KAZM30-05-2098,021-07-20127,60,0225,6
80.Koen PEETERS DAC12-09-20221,20,00,0221,2
81.Vital TIMMERMAN LV17-05-20212,60,00,0212,6
82.Danny DE WINTER VZP29-07-20204,90,00,0204,9
83.Wim REYNDERS KAZM18-07-20200,40,00,0200,4
84.Jean-Luc VANDEBEEK LZC13-06-2095,312-07-20104,90,0200,2
85.Mattijs CUPPENS KVDW11-07-20194,10,00,0194,1
86.Frank SCHOETERS LUAC20-06-20185,00,00,0185,0
87.Peter APPELTANS DAC20-06-20179,30,00,0179,3
88.Michiel HAEMELS junior ALB30-05-20171,70,00,0171,7
89.Stephane VANDER VEKEN KFC01-06-20160,40,00,0160,4
90.Griet FRANCART KVDW18-07-20159,00,00,0159,0
91.Jessie DE RIDDER KAC12-07-20155,90,00,0155,9
92.Alexander PRINSIER LUAC08-08-20104,10,00,0104,1
93.Remi VANDERHOYDONCK ALB11-07-20103,80,00,0103,8
94.Olivier Van de Briel BZC07-06-20100,50,00,0100,5
95.Marcel GERITS LV12-09-2090,70,00,090,7
96.Patrick DE MAESSCHALCK VZA04-08-2086,90,00,086,9
97.Carsten WEISE KAZM18-07-2079,50,00,079,5
98.Bert VAN EYKEN DAC17-05-2078,20,00,078,2
99.Bryan STINEKENS LZC29-07-2068,00,00,068,0
100.Filip MELIS KACK21-07-2062,10,00,062,1
101.Tars DERRE KACK29-07-2048,30,00,048,3
102.Sam CUYVERS junior KVDW24-05-2047,70,00,047,7

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs