CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

CHARRON BETA België OP+WW 2020

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 08-12-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK20-06-20704,711-07-20749,821-07-20901,62356,1
2.Daan SPRUYT VZP07-06-20448,011-07-20787,429-07-20575,01810,4
3.Bert Sr. SCHMELZER KACK20-06-20554,311-07-20622,820-07-20633,31810,4
4.Nick FREMAU BZC30-05-20406,620-06-20465,222-07-20738,11609,9
5.Jeroen JENNEN KACK01-06-20522,907-06-20314,320-06-20655,21492,4
6.Geert DE PALMENAER VZP30-05-20299,211-07-20647,529-07-20520,01466,7
7.Pieter DAEMS junior KACK30-05-20469,507-06-20294,220-06-20687,41451,1
8.Hugo JANSEN KAC30-05-20408,520-06-20453,612-07-20529,21391,3
9.Koen VANDERPUTTEN VZP11-07-20720,829-07-20601,40,01322,2
10.Pieter LIEVENS VZP07-06-20266,311-07-20647,402-08-20392,81306,5
11.Christiaan BIELEN KACK12-07-20699,720-06-20560,40,01260,1
12.Jozef KELL KACK17-05-20393,112-07-20625,20,01018,3
13.Michiel DE BOCK KFC04-08-20385,302-09-20337,905-09-20290,21013,4
14.Stijn VANDEN BOER ALB16-05-20259,421-07-20694,60,0954,0
15.Simon BERX ALB01-06-20359,011-07-20594,20,0953,2
16.Guy TEEUWEN KAZM31-05-20447,220-06-20498,40,0945,6
17.Vital TIMMERMAN LV30-05-20397,101-06-20367,807-06-20177,0941,9
18.Luc VAN CAMP KAC17-05-20338,221-05-20205,831-05-20371,9915,9
19.Joris VANDERPUTTEN VZP12-07-20522,213-07-20384,50,0906,7
20.Benjamin HEYLEN ALB21-07-20687,229-07-20183,80,0871,0
21.Tom CONINGS ALB16-05-20259,417-05-20208,201-06-20361,1828,7
22.Bert VAN EYKEN DAC29-07-20801,20,00,0801,2
23.Lode VOS ALB12-07-20427,320-06-20361,10,0788,4
24.Werner VAN DEN BROECK KAZM31-05-20288,912-07-20483,30,0772,2
25.Bart LEYSEN KAC12-07-20632,308-08-20124,10,0756,4
26.Tom SEGERS ALB31-05-20311,418-07-20328,906-09-2074,5714,8
27.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-07-20701,50,00,0701,5
28.Dries VAN GESTEL KAC12-07-20688,60,00,0688,6
29.Niel DEIJGERS DAC12-07-20676,40,00,0676,4
30.Hugo MERTENS ALB21-07-20675,90,00,0675,9
31.Ivo DE SCHEPPER KAC01-06-20251,913-06-20128,712-07-20284,8665,4
32.André RUYMEN KVDW17-05-20263,421-05-20137,501-06-20248,7649,6
33.Jan VANTOMME KAZM30-05-20336,620-07-20306,60,0643,2
34.Sebastien MATHIEU KVDW12-07-20641,70,00,0641,7
35.Ward GYSEMANS KACK30-05-20601,90,00,0601,9
36.Thomas DE BRUYN BZC12-07-20552,40,00,0552,4
37.Jan-Bart VAN ERCK KAZM12-07-20550,80,00,0550,8
38.Frédéric DE GROOTE BZC12-07-20549,90,00,0549,9
39.Peter BERTELS BZC12-07-20515,40,00,0515,4
40.Luc LAMMERANT LUAC12-07-20485,70,00,0485,7
41.Johan LOUWET BZC04-08-20460,90,00,0460,9
42.Yves RUYMEN KVDW17-05-20237,801-06-20219,20,0457,0
43.Theo STOCKMANS KVDW12-07-20436,419-07-205,30,0441,7
44.Walter GEENEN KAC30-05-20429,00,00,0429,0
45.Thomas VAN ERCK KAZM01-06-20424,10,00,0424,1
46.Jelle VANDEBEECK BZC30-05-20398,50,00,0398,5
47.Marcel GERITS LV13-06-20115,707-09-20273,90,0389,6
48.Rik VANDEN BOER ALB01-06-20382,80,00,0382,8
49.Ruben MICHAUX KVDW12-07-20333,50,00,0333,5
50.Albert MOORS LV11-07-20303,60,00,0303,6
51.Bernard BOTMAN VZP02-08-20294,70,00,0294,7
52.Wim REYNDERS KAZM12-07-20287,20,00,0287,2
53.Paul HERMANS KAZM12-07-20277,90,00,0277,9
54.Joeri GERRITS LV21-07-20261,20,00,0261,2
55.Dirk ROGGEMAN KFC04-08-20252,10,00,0252,1
56.Koen BIESMANS LZC12-07-20235,20,00,0235,2
57.Timothy WERQUIN junior KAC12-07-20112,718-07-20108,30,0221,0
58.Sebastiaan DURT junior KAZM01-06-20203,70,00,0203,7
59.Michael KLOFAC LZC12-07-20200,00,00,0200,0
60.Dirk PEETERS LV21-06-2096,020-06-2094,20,0190,2
61.Bram DE MAN BZC08-08-20177,10,00,0177,1
62.Olivier Van de Briel BZC01-06-20154,90,00,0154,9
63.Michiel HAEMELS junior ALB21-07-20152,80,00,0152,8
64.Dominique WERQUIN KAC12-07-20116,50,00,0116,5
65.Sam CUYVERS junior KVDW11-07-20115,40,00,0115,4
66.Frank SCHOETERS LUAC12-07-2090,20,00,090,2
67.Robbe VAN BRANDT junior KAC12-09-2077,10,00,077,1
68.Rudi COOMANS KVDW06-09-2070,60,00,070,6
69.Eric PAUWELS LV05-09-2040,80,00,040,8

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs