CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

02-06-2020 -- Wegens de coronamaatregelen worden vluchten gevlogen tussen 13 maart en 5 juni niet opgenomen in de Challenge "België". De Challenges "buitenland" worden onderbroken vanaf 13 maart tot en met het weekend volgend op de opening van de Belgische grenzen.

CHARRON BETA België VVall 2020

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 08-12-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK22-06-20747,320-06-20708,012-07-20842,42297,7
2.Koen VANDERPUTTEN VZP30-05-20548,011-07-20754,729-07-20607,21909,9
3.Christiaan BIELEN KACK12-07-20721,220-06-20630,502-09-20454,91806,6
4.Hans GIJRATH LV20-06-20368,612-07-20638,521-07-20653,51660,6
5.Jozef KELL KACK17-05-20484,231-05-20556,722-06-20610,31651,2
6.Ward GYSEMANS KACK30-05-20638,715-06-20379,305-08-20522,61540,6
7.Wim AKKERMANS KACK12-07-20704,521-07-20813,90,01518,4
8.Guy TEEUWEN KAZM31-05-20454,820-06-20503,212-07-20558,61516,6
9.Jeroen JENNEN KACK23-05-20250,530-05-20701,601-06-20556,91509,0
10.Pieter LIEVENS VZP07-06-20290,912-07-20505,711-07-20673,81470,4
11.Peter BERTELS BZC20-06-20331,412-07-20524,621-07-20611,81467,8
12.Lode VOS ALB12-07-20522,820-06-20425,321-07-20501,21449,3
13.Bert Sr. SCHMELZER KACK30-05-20518,431-05-20342,920-06-20562,01423,3
14.Jelle VANDEBEECK BZC30-05-20456,221-07-20633,212-09-20313,51402,9
15.Daan SPRUYT VZP01-06-20436,431-05-20486,507-06-20479,91402,8
16.Stefan BOVIN LUAC20-06-20476,730-05-20334,712-07-20524,61336,0
17.Jan-Bart VAN ERCK KAZM21-05-20247,330-05-20461,112-07-20555,91264,3
18.Frédéric DE GROOTE BZC30-05-20262,712-07-20610,820-06-20339,61213,1
19.Sebastien MATHIEU KVDW20-06-20233,912-07-20652,611-07-20322,01208,5
20.Niel DEIJGERS DAC13-06-20284,221-06-20199,112-07-20693,41176,7
21.Ken EVENS ALB21-05-20193,930-05-20313,512-07-20660,41167,8
22.Luc LAMMERANT LUAC20-06-20391,221-06-20251,012-07-20512,11154,3
23.Hugo MERTENS ALB21-07-20681,104-08-20459,20,01140,3
24.Nick FREMAU BZC30-05-20464,307-06-20200,020-06-20468,91133,2
25.Bart LEYSEN KAC17-05-20343,730-05-20481,201-06-20278,01102,9
26.Werner VAN DEN BROECK KAZM31-05-20299,512-07-20489,408-08-20311,81100,7
27.Thomas VAN ERCK KAZM01-06-20429,712-07-20650,20,01079,9
28.Michiel DE BOCK KFC14-06-20283,929-07-20388,504-08-20397,81070,2
29.Walter GEENEN KAC17-05-20430,816-05-20198,130-05-20431,91060,8
30.Vital TIMMERMAN LV17-05-20212,630-05-20434,801-06-20368,01015,4
31.Pieter DAEMS junior KACK07-03-20142,230-05-20519,107-06-20353,81015,1
32.Luc VAN CAMP KAC17-05-20343,921-05-20255,631-05-20413,61013,1
33.Benjamin HEYLEN ALB20-06-20194,412-07-20654,619-07-20143,7992,7
34.Bart HUYGEN KVDW16-05-20160,017-05-20291,212-07-20540,5991,7
35.Senna VAN DEN BOSCH junior KACK30-05-20322,111-07-20160,221-07-20507,2989,5
36.Thomas DE BRUYN BZC07-06-20109,720-06-20396,111-07-20483,5989,3
37.Stijn VANDEN BOER ALB16-05-20282,430-05-20257,320-06-20441,9981,6
38.Dirk ROGGEMAN KFC17-05-20312,430-05-20364,531-05-20284,4961,3
39.Michiel VAN DEN BORNE junior KAC12-07-20706,906-09-20252,30,0959,2
40.Simon BERX ALB31-05-20330,501-06-20392,721-05-20209,0932,2
41.Tom SEGERS ALB31-05-20316,020-06-20264,118-07-20335,6915,7
42.Geert DE PALMENAER VZP07-06-2065,213-06-20356,322-06-20489,1910,6
43.Joris VANDERPUTTEN VZP27-05-20174,931-05-20436,928-06-20296,4908,2
44.Bert VAN EYKEN DAC17-05-2078,329-07-20812,20,0890,5
45.Eddy DE CONINCK KAC17-05-20280,030-05-20315,820-06-20292,4888,2
46.Glenn HOSTENS junior KVDW17-05-20275,111-07-20166,112-07-20439,8881,0
47.Hugo JANSEN KAC16-05-2068,317-05-20331,530-05-20473,3873,1
48.Tom CONINGS ALB16-05-20282,317-05-20233,831-05-20329,9846,0
49.Dries VAN GESTEL KAC17-05-20340,416-05-2044,630-05-20455,0840,0
50.Rik VANDEN BOER ALB31-05-20206,201-06-20412,313-06-20206,8825,3
51.Yves RUYMEN KVDW16-05-20280,317-05-20268,621-05-20211,2760,1
52.Jarno VEIRMAN junior VZP12-07-20170,921-07-20322,712-09-20264,4758,0
53.Ivo DE SCHEPPER KAC23-05-20139,530-05-20352,601-06-20260,5752,6
54.Jan VERCAMMEN KAZM17-05-20126,030-05-20203,212-07-20419,3748,5
55.Steven THIELEMANS DAC30-05-20222,820-06-20301,426-07-20219,1743,3
56.Jan VANTOMME KAZM30-05-20348,220-07-20337,10,0685,3
57.Theo STOCKMANS KVDW13-06-20281,914-06-20145,320-06-20256,3683,5
58.Martijn EERDEKENS junior LZC13-06-20162,311-07-2051,712-07-20450,4664,4
59.Bernard BOTMAN VZP18-07-20129,829-07-20320,030-07-20210,7660,5
60.Bram DE MAN BZC08-08-20209,512-07-20225,612-09-20222,9658,0
61.Albert MOORS LV16-05-20153,330-05-20363,201-06-20134,0650,5
62.Ruben SNYERS KACK30-05-20618,00,00,0618,0
63.Sebastiaan DURT junior KAZM17-05-20174,701-06-20236,120-06-20181,6592,4
64.Wilfried JANSSENS ALB21-05-20101,030-05-20294,231-05-20130,7525,9
65.Ferre VAN DER VIEREN junior KAZM12-07-20154,515-07-2078,020-07-20282,1514,6
66.Rudi COOMANS KVDW31-05-20110,518-07-20199,120-07-20201,8511,4
67.Jan DIELENS KACK20-06-20457,212-09-2052,90,0510,1
68.Marcel GERITS LV13-06-20126,207-09-20281,512-09-2090,6498,3
69.Wim REYNDERS KAZM18-07-20200,412-07-20293,10,0493,5
70.André RUYMEN KVDW17-05-20270,721-05-20161,524-05-2052,1484,3
71.Johan LOUWET BZC04-08-20474,80,00,0474,8
72.Ruben MICHAUX KVDW07-03-2095,913-06-20141,611-07-20205,5443,0
73.Patrick ALBERT LV12-07-20233,313-06-20190,10,0423,4
74.Fernand GEUENS KACK20-07-20190,621-07-20211,50,0402,1
75.Danny VERHEYEN ALB12-07-20237,018-07-20137,50,0374,5
76.Carl VERHOEST KAZM20-07-20359,90,00,0359,9
77.Michiel HAEMELS junior ALB30-05-20171,721-07-20158,40,0330,1
78.Peter VERHOEVEN KACK30-05-20323,80,00,0323,8
79.Jan WAUMANS KVDW17-05-20108,820-06-20134,730-05-2067,9311,4
80.Paul VAN DEN BORNE KAC11-07-20310,40,00,0310,4
81.Joeri GERRITS LV21-07-20283,90,00,0283,9
82.Paul HERMANS KAZM12-07-20283,50,00,0283,5
83.Cedric BUSSCHOTS DAC13-06-20186,214-06-2094,10,0280,3
84.Frank SCHOETERS LUAC20-06-20185,012-07-2090,70,0275,7
85.Pavel CIOROGARIU ALB31-05-20267,20,00,0267,2
86.Tom GEEROMS VZP20-07-20264,50,00,0264,5
87.Olivier Van de Briel BZC01-06-20161,307-06-20100,50,0261,8
88.Theofiel LENS DAC31-05-20255,70,00,0255,7
89.Timothy WERQUIN junior KAC31-05-20101,913-06-2075,620-06-2077,4254,9
90.Bert MATTHYS KAC01-06-20232,90,00,0232,9
91.Koen BIESMANS LZC12-07-20230,50,00,0230,5
92.Pascal CUYLAERTS KAZM30-05-2098,021-07-20127,60,0225,6
93.Koen PEETERS DAC12-09-20221,20,00,0221,2
94.Michael KLOFAC LZC12-07-20208,90,00,0208,9
95.Danny DE WINTER VZP29-07-20204,90,00,0204,9
96.Dirk PEETERS LV21-06-20104,820-06-2097,90,0202,7
97.Jean-Luc VANDEBEEK LZC13-06-2095,312-07-20105,00,0200,3
98.Mattijs CUPPENS KVDW11-07-20194,10,00,0194,1
99.Sam CUYVERS junior KVDW24-05-2047,711-07-20132,10,0179,8
100.Peter APPELTANS DAC20-06-20179,30,00,0179,3
101.Stephane VANDER VEKEN KFC01-06-20160,40,00,0160,4
102.Griet FRANCART KVDW18-07-20159,00,00,0159,0
103.Jessie DE RIDDER KAC12-07-20155,90,00,0155,9
104.Dominique WERQUIN KAC12-07-20130,50,00,0130,5
105.Alexander PRINSIER LUAC08-08-20104,10,00,0104,1
106.Remi VANDERHOYDONCK ALB11-07-20103,70,00,0103,7
107.Patrick DE MAESSCHALCK VZA04-08-2086,90,00,086,9
108.Carsten WEISE KAZM18-07-2079,50,00,079,5
109.Bryan STINEKENS LZC29-07-2068,00,00,068,0
110.Filip MELIS KACK21-07-2062,10,00,062,1
111.Robbe VAN BRANDT junior KAC12-09-2059,70,00,059,7
112.Tars DERRE KACK29-07-2048,30,00,048,3
113.Eric PAUWELS LV05-09-2021,50,00,021,5

Copyright © 2003-2020 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs