☰
BERICHT VAN DE JURY

02-10-2025 -- Seizoen 2026 is geopend. Wie in 2025 geregistreerd was, kan meteen met diezelfde login weer aanmelden.

Klassement ALB

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

CLUBKLASSE voor ALB - 2026

(TUSSENSTAND OP: 14-10-2026)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tom SEGERS ALB09-05-261387,125-05-26639,816-05-26639,62666,5
2.Pavel CIOROGARIU ALB12-08-261515,303-08-26598,600-00-000,02113,9
3.Koen DUMON ALB16-05-26610,801-08-26589,229-03-26317,41517,4
4.Tom CONINGS ALB25-05-26646,724-05-26433,323-05-26179,81259,8
5.Hugo MERTENS ALB21-08-26476,122-08-26472,217-08-26259,81208,1
6.Bryan STINEKENS ALB08-08-26681,302-08-26295,715-03-26179,61156,6
7.Koen DUMON ALB22-08-26689,217-08-26133,520-08-2697,8920,5
8.Bryan STINEKENS ALB22-08-26461,920-08-26197,421-08-26140,4799,7
9.Danny VERHEYEN ALB22-08-26253,022-08-26225,021-08-26217,2695,2

Copyright © 2003-2026 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs