☰
BERICHT VAN DE JURY

02-10-2025 -- Seizoen 2026 is geopend. Wie in 2025 geregistreerd was, kan meteen met diezelfde login weer aanmelden.

Klassement ALB

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

MOTORKLASSE ALB - 2026

(TUSSENSTAND OP: 14-10-2026)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Rik VANDEN BOER ALB09-05-262041,325-06-261567,529-03-261512,15120,9
2.Hugo MERTENS ALB22-06-261577,925-06-261461,009-05-261381,54420,4
3.Jan EVENS ALB22-08-262019,220-08-261199,021-08-26690,73908,9
4.Rik VANDEN BOER ALB16-05-261369,322-05-261240,621-05-261202,23812,1
5.Stijn VANDEN BOER ALB19-07-261825,206-04-261005,202-05-26457,43287,8
6.Tom CONINGS ALB20-04-261782,323-08-261342,200-00-000,03124,5
7.Danny VERHEYEN ALB14-04-261373,124-05-26681,400-00-000,02054,5
8.Benjamin HEYLEN ALB22-08-26942,525-05-26749,023-05-26158,11849,6
9.Lode Vos ALB21-08-261126,720-08-26676,600-00-000,01803,3
10.Geert CALLEWAERT ALB09-05-261048,805-09-26298,600-00-000,01347,4
11.Lode Vos ALB05-09-261323,700-00-000,000-00-000,01323,7
12.Tom CONINGS ALB07-06-26688,306-06-26404,300-00-000,01092,6
13.Wilfried JANSSENS ALB07-05-26310,022-04-26280,818-06-26261,1851,9
14.Jan EVENS ALB09-08-26683,600-00-000,000-00-000,0683,6

Copyright © 2003-2026 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs