CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

22-09-2022 -- De charronline-website werd verhuisd naar een nieuwe server. En tegelijkertijd werd seizoen 2023 geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

Klassement ALB

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

MOTORKLASSE ALB - 2023

(TUSSENSTAND OP: 25-02-2024)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Rik VANDEN BOER ALB15-06-232921,014-04-231921,415-03-231413,86256,2
2.Rik VANDEN BOER ALB19-05-231521,718-05-231460,225-05-231253,44235,3
3.Tom CONINGS ALB14-06-232210,605-04-231099,800-00-000,03310,4
4.Stijn VANDEN BOER ALB10-06-232222,026-02-23838,400-00-000,03060,4
5.Geert CALLEWAERT ALB10-06-23986,017-06-23964,625-06-23920,72871,3
6.Benjamin HEYLEN ALB06-08-231585,708-08-231015,700-00-000,02601,4
7.Guy VANPEE ALB14-07-231670,500-00-000,000-00-000,01670,5
8.Simon BERX ALB03-06-231476,500-00-000,000-00-000,01476,5
9.Tom CONINGS ALB25-06-231204,900-00-000,000-00-000,01204,9
10.Benjamin HEYLEN ALB14-04-23893,500-00-000,000-00-000,0893,5
11.Guy VANPEE ALB17-06-23882,000-00-000,000-00-000,0882,0
12.Geert CALLEWAERT ALB08-08-23563,700-00-000,000-00-000,0563,7

Copyright © 2003-2023 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs