CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

22-09-2022 -- De charronline-website werd verhuisd naar een nieuwe server. En tegelijkertijd werd seizoen 2023 geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

Klassement ALB

Selecteer één van de bekers om het betreffende klassement te zien:

Overzicht van alle ingevoerde proeven voor deze club, gesorteerd op score, of op datum

OPEN/RENKLASSE ALB - 2023

(TUSSENSTAND OP: 12-04-2024)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Pavel CIOROGARIU ALB11-08-232079,612-08-231828,114-08-231597,85505,5
2.Simon BERX ALB10-06-232239,730-04-231627,018-05-231006,84873,5
3.Pavel CIOROGARIU ALB17-06-231986,310-06-231717,625-06-231073,54777,4
4.Tom CONINGS ALB30-04-231769,514-04-231606,626-02-231175,14551,2
5.Benjamin HEYLEN ALB19-05-231414,720-05-231174,018-05-231017,43606,1
6.Benjamin HEYLEN ALB07-08-231538,901-11-22575,000-00-000,02113,9
7.Tom CONINGS ALB24-06-231408,100-00-000,000-00-000,01408,1
8.Geert CALLEWAERT ALB19-05-231317,200-00-000,000-00-000,01317,2

Copyright © 2003-2023 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs