CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

22-09-2022 -- De charronline-website werd verhuisd naar een nieuwe server. En tegelijkertijd werd seizoen 2023 geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België VVall 2023

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 27-05-2024)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN KACK15-06-23913,316-06-23863,209-06-23621,42397,9
2.Koen VANDERPUTTEN VZP15-06-23795,506-07-23776,019-05-23520,82092,3
3.Wim AKKERMANS KACK16-06-23759,217-05-23623,802-05-23620,92003,9
4.Martijn EERDEKENS junior KACK19-05-23673,315-06-23645,214-06-23590,71909,2
5.Daan SPRUYT VZP06-07-23805,926-04-23520,424-06-23452,51778,8
6.Ward GYSEMANS KACK02-05-23632,414-06-23619,505-04-23525,41777,3
7.Christiaan BIELEN KACK16-06-23648,415-06-23609,806-07-23502,31760,5
8.Bert VAN EYKEN DAC17-06-23701,518-05-23568,910-06-23477,01747,4
9.Tijl SCHMELZER KACK17-05-23583,630-04-23557,802-07-23535,91677,3
10.Hans GIJRATH LV06-07-23683,811-06-23474,530-04-23437,21595,5
11.Niel DEIJGERS DAC19-05-23651,830-04-23475,408-10-22416,41543,6
12.Rik VANDEN BOER ALB15-06-23730,214-04-23436,315-03-23353,41519,9
13.Guy TEEUWEN KAZM17-06-23507,010-06-23463,204-06-23457,01427,2
14.Bert Sr. SCHMELZER KACK19-05-23519,210-06-23451,813-05-23445,11416,1
15.Dries VAN GESTEL KAC17-06-23556,906-07-23501,503-06-23352,11410,5
16.Bart LEYSEN KAC06-07-23490,730-04-23451,710-06-23451,41393,8
17.Michiel HAEMELS junior ALB15-06-23662,516-05-23421,413-05-23306,81390,7
18.Michiel VAN DEN BORNE KAC10-06-23488,930-04-23484,811-06-23404,61378,3
19.Tom CONINGS ALB14-06-23552,730-04-23442,414-04-23364,61359,7
20.Glenn HOSTENS junior KVDW19-05-23518,117-06-23415,710-06-23406,11339,9
21.Thomas DE BRUYN BZC19-05-23524,930-04-23426,225-06-23386,01337,1
22.Jonas RAEYMAEKERS KAC15-06-23547,910-06-23408,404-06-23371,41327,7
23.Simon BERX ALB10-06-23559,930-04-23406,803-06-23330,11296,8
24.Cedric BUSSCHOTS DAC19-05-23481,730-04-23402,317-06-23389,31273,3
25.Sebastien MATHIEU KVDW19-05-23492,110-06-23431,203-06-23348,51271,8
26.Marcel GERITS LV19-05-23469,523-06-23440,830-04-23358,21268,5
27.Ferre DE CORDT junior KAZM06-07-23523,410-06-23407,319-05-23333,61264,3
28.Hugo JANSEN KAC13-05-23468,207-07-23368,717-06-23362,41199,3
29.Pavel CIOROGARIU ALB17-06-23496,610-06-23429,425-06-23268,41194,4
30.Luc VAN CAMP KAC17-06-23425,904-06-23382,530-04-23381,71190,1
31.Gert-Jan ANDRIES KACK15-06-23578,114-05-23328,530-04-23280,91187,5
32.Jan-Bart VAN ERCK KAZM04-06-23427,613-05-23417,119-05-23317,01161,7
33.Jo SCHOETERS KACK30-04-23425,526-04-23379,305-04-23347,31152,1
34.Vital TIMMERMAN LV19-05-23505,406-07-23368,421-08-23276,31150,1
35.Luc LAMMERANT LUAC19-05-23381,010-06-23342,216-06-23338,71061,9
36.Geert DE PALMENAER VZP26-04-23410,703-06-23325,019-05-23321,51057,2
37.Tom VAN DEN EYNDE KACK17-06-23441,019-05-23351,730-04-23261,01053,7
38.Jelle VANDEBEECK BZC30-04-23445,819-05-23302,626-08-23290,71039,1
39.David JANSSEN KACK17-06-23357,910-06-23339,411-06-23339,01036,3
40.Pieter DAEMS KACK11-03-23418,814-09-23392,115-04-23216,91027,8
41.Robbe VAN BRANDT junior KAC02-05-23349,219-05-23335,710-06-23331,41016,3
42.Peter BERTELS BZC19-05-23340,411-06-23334,730-04-23332,41007,5
43.Ruben SNYERS KACK17-06-23495,926-02-23289,418-05-23215,81001,1
44.Albert MOORS LV15-06-23373,106-07-23323,614-04-23303,31000,0
45.André RUYMEN KVDW19-05-23330,710-06-23328,603-06-23318,7978,0
46.Theo STOCKMANS KVDW10-06-23448,111-06-23267,713-08-23257,0972,8
47.Nathan HILLAERT junior KAC17-06-23385,310-06-23381,530-04-23174,4941,2
48.Siger ZEISCHKA DAC17-06-23360,204-06-23284,619-05-23282,7927,5
49.Jeroen DE VRIENDT junior KAZM11-06-23335,610-06-23330,519-05-23254,6920,7
50.Dennis HUYBRECKX KACK03-06-23347,731-05-23302,930-05-23256,5907,1
51.Bert Jr. SCHMELZER KACK03-06-23348,831-05-23302,530-05-23255,2906,5
52.Joris GERNAEY LV03-06-23346,731-05-23300,730-05-23254,1901,5
53.Robbie SETON KACK30-04-23483,311-06-23409,300-00-000,0892,6
54.Dries VERMEIREN KAC17-06-23340,710-06-23294,519-05-23252,1887,3
55.Stefan BOVIN LUAC19-05-23453,028-05-23248,113-05-23163,4864,5
56.Dirk ROGGEMAN KFC16-06-23304,316-05-23293,411-06-23265,8863,5
57.Elisabeth KENIS junior KAZM11-06-23336,710-06-23332,020-05-23194,4863,1
58.Jean-Pierre MUYLAERT VZP10-06-23330,006-07-23267,926-04-23262,2860,1
59.Ivo DE SCHEPPER KAC19-05-23328,109-04-23273,725-06-23248,5850,3
60.Kobe DE GEEST junior VZP19-05-23325,603-06-23301,830-04-23216,5843,9
61.Wannes SMITS junior KAZM06-07-23344,919-05-23242,804-07-23241,6829,3
62.Timothy WERQUIN KAC19-05-23294,313-05-23277,520-08-23240,4812,2
63.Geert CALLEWAERT ALB19-05-23306,410-06-23246,517-06-23241,1794,0
64.Benjamin HEYLEN ALB19-05-23305,720-05-23255,218-05-23233,0793,9
65.Wim REYNDERS KAZM19-05-23311,220-05-23258,409-04-23213,8783,4
66.Sebastiaan DURT junior KAZM10-06-23331,219-05-23252,920-05-23195,4779,5
67.Senne HACCURIA junior ALB04-06-23310,425-06-23287,803-06-23170,5768,7
68.Stijn VANDEN BOER ALB10-06-23555,526-02-23209,600-00-000,0765,1
69.Joris VANDERPUTTEN VZP17-06-23294,420-05-23249,601-05-23215,2759,2
70.Virginie VALCK junior KACK19-05-23316,920-05-23247,618-05-23183,8748,3
71.Peter APPELTANS DAC19-05-23281,230-04-23250,210-06-23193,2724,6
72.Nicolas BOEVE junior DAC19-05-23313,130-04-23259,120-08-23143,1715,3
73.Thomas VAN ERCK KAZM20-05-23247,520-08-23235,018-05-23226,3708,8
74.Robbe CEUPPENS KACK19-05-23320,418-05-23190,120-05-23176,5687,0
75.Fernand GEUENS KACK13-05-23251,119-05-23226,217-06-23208,3685,6
76.Steven THIELEMANS DAC30-04-23462,815-04-23103,003-06-2398,9664,7
77.Jessie DE RIDDER KAC19-05-23315,518-05-23179,520-05-23159,9654,9
78.Erik DE VOS KFC10-06-23295,119-05-23203,823-09-23128,9627,8
79.Danny DE WINTER VZP16-06-23401,830-04-23223,000-00-000,0624,8
80.Filip CEELEN ALB11-06-23339,313-05-23203,718-05-2373,9616,9
81.Stijn JANSEN KACK19-05-23306,220-05-23156,221-05-23154,4616,8
82.Nick FREMAU BZC15-04-23256,228-05-23194,429-05-23138,7589,3
83.Jorik MICHIELS BZC19-05-23329,418-05-23193,129-04-2349,1571,6
84.Mattijs CUPPENS KVDW17-06-23272,415-04-23197,320-08-2387,9557,6
85.Paul HERMANS KAZM11-06-23237,318-05-23177,309-04-23120,3534,9
86.Frank SCHOETERS LUAC10-06-23188,911-06-23174,130-04-23159,8522,8
87.Jan DIELENS KACK17-06-23306,326-08-23203,900-00-000,0510,2
88.Ruben MICHAUX KVDW19-05-23324,128-05-23180,400-00-000,0504,5

Copyright © 2003-2023 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs