CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

22-09-2022 -- De charronline-website werd verhuisd naar een nieuwe server. En tegelijkertijd werd seizoen 2023 geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België OP+WW 2023

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 17-06-2024)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Ward GYSEMANS KACK02-05-23624,814-06-23594,205-04-23496,01715,0
2.Glenn HOSTENS junior KVDW19-05-23503,817-06-23401,610-06-23346,21251,6
3.Bart LEYSEN KAC06-07-23457,411-06-23393,713-05-23391,01242,1
4.Jonas RAEYMAEKERS KAC15-06-23525,204-06-23352,519-05-23325,71203,4
5.Wim AKKERMANS KACK16-06-23617,619-05-23292,220-05-23245,91155,7
6.Ferre DE CORDT junior KAZM06-07-23514,219-05-23329,003-06-23309,21152,4
7.Christiaan BIELEN KACK16-06-23609,615-06-23520,400-00-000,01130,0
8.Luc VAN CAMP KAC17-06-23415,330-04-23371,319-05-23334,71121,3
9.Michiel VAN DEN BORNE KAC11-06-23387,803-06-23334,119-05-23325,71047,6
10.Geert DE PALMENAER VZP26-04-23389,119-05-23328,703-06-23322,41040,2
11.Bert Sr. SCHMELZER KACK19-05-23507,828-05-23257,520-08-23250,51015,8
12.Hugo JANSEN KAC13-05-23443,919-05-23317,120-08-23226,8987,8
13.Guy TEEUWEN KAZM17-06-23501,204-06-23450,400-00-000,0951,6
14.André RUYMEN KVDW03-06-23313,910-06-23313,919-05-23312,8940,6
15.Michiel HAEMELS junior ALB15-06-23633,713-05-23295,900-00-000,0929,6
16.Robbe VAN BRANDT junior KAC19-05-23335,803-06-23315,720-05-23268,8920,3
17.Joris GERNAEY LV03-06-23347,331-05-23298,630-05-23247,2893,1
18.Daan SPRUYT VZP24-06-23441,126-08-23414,800-00-000,0855,9
19.Jeroen JENNEN KACK15-06-23851,500-00-000,000-00-000,0851,5
20.Jan-Bart VAN ERCK KAZM04-06-23393,919-05-23293,921-05-23146,4834,2
21.Tom CONINGS ALB14-04-23357,030-05-23236,320-08-23224,3817,6
22.Wannes SMITS junior KAZM06-07-23331,819-05-23238,920-05-23194,5765,2
23.Tom VAN DEN EYNDE KACK19-05-23325,730-04-23247,518-05-23191,6764,8
24.Senne HACCURIA junior ALB04-06-23307,025-06-23279,403-06-23168,8755,2
25.Marcel GERITS LV19-05-23414,421-08-23264,000-00-000,0678,4
26.David JANSSEN KACK04-06-23281,720-08-23222,128-05-23171,4675,2
27.Rik VANDEN BOER ALB14-04-23427,020-08-23246,400-00-000,0673,4
28.Stefan BOVIN LUAC19-05-23440,728-05-23216,300-00-000,0657,0
29.Vital TIMMERMAN LV06-07-23355,421-08-23261,100-00-000,0616,5
30.Gert-Jan ANDRIES KACK14-05-23282,320-08-23246,400-00-000,0528,7
31.Thomas DE BRUYN BZC19-05-23513,700-00-000,000-00-000,0513,7

Copyright © 2003-2023 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs