CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

22-09-2022 -- De charronline-website werd verhuisd naar een nieuwe server. En tegelijkertijd werd seizoen 2023 geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België VV 2023

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 17-06-2024)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Koen VANDERPUTTEN VZP15-06-23795,506-07-23776,019-05-23520,82092,3
2.Jeroen JENNEN KACK16-06-23863,209-06-23621,410-06-23566,72051,3
3.Martijn EERDEKENS junior KACK19-05-23673,315-06-23645,214-06-23590,71909,2
4.Wim AKKERMANS KACK17-05-23623,802-05-23620,909-06-23573,31818,0
5.Bert VAN EYKEN DAC17-06-23701,518-05-23568,910-06-23477,01747,4
6.Tijl SCHMELZER KACK17-05-23583,630-04-23557,802-07-23535,91677,3
7.Daan SPRUYT VZP06-07-23805,926-04-23520,411-03-23306,71633,0
8.Hans GIJRATH LV06-07-23683,811-06-23474,530-04-23437,21595,5
9.Niel DEIJGERS DAC19-05-23651,830-04-23475,408-10-22416,41543,6
10.Dries VAN GESTEL KAC17-06-23556,906-07-23501,510-06-23349,41407,8
11.Christiaan BIELEN KACK06-07-23502,330-04-23481,010-06-23412,31395,6
12.Bert Sr. SCHMELZER KACK10-06-23451,813-05-23445,118-05-23404,01300,9
13.Tom CONINGS ALB14-06-23552,730-04-23442,426-02-23293,81288,9
14.Michiel VAN DEN BORNE KAC10-06-23488,930-04-23484,802-07-23299,91273,6
15.Cedric BUSSCHOTS DAC19-05-23481,730-04-23402,317-06-23389,31273,3
16.Sebastien MATHIEU KVDW19-05-23492,110-06-23431,203-06-23348,51271,8
17.Simon BERX ALB10-06-23559,930-04-23406,818-05-23251,71218,4
18.Bart LEYSEN KAC30-04-23451,710-06-23451,417-06-23308,21211,3
19.Pavel CIOROGARIU ALB17-06-23496,610-06-23429,425-06-23268,41194,4
20.Jo SCHOETERS KACK30-04-23425,526-04-23379,305-04-23347,31152,1
21.Gert-Jan ANDRIES KACK15-06-23578,130-04-23280,926-04-23235,81094,8
22.Rik VANDEN BOER ALB15-06-23730,215-03-23353,400-00-000,01083,6
23.Jonas RAEYMAEKERS KAC10-06-23408,430-04-23369,617-06-23293,81071,8
24.Luc LAMMERANT LUAC19-05-23381,010-06-23342,216-06-23338,71061,9
25.Luc VAN CAMP KAC04-06-23382,513-05-23344,809-04-23312,41039,7
26.David JANSSEN KACK17-06-23357,910-06-23339,411-06-23339,01036,3
27.Hugo JANSEN KAC07-07-23368,717-06-23362,430-04-23304,21035,3
28.Pieter DAEMS KACK11-03-23418,814-09-23392,115-04-23216,91027,8
29.Thomas DE BRUYN BZC30-04-23426,225-06-23386,008-10-22202,21014,4
30.Ruben SNYERS KACK17-06-23495,926-02-23289,418-05-23215,81001,1
31.Albert MOORS LV15-06-23373,106-07-23323,614-04-23303,31000,0
32.Robbe VAN BRANDT junior KAC02-05-23349,210-06-23331,430-04-23318,7999,3
33.Marcel GERITS LV23-06-23440,830-04-23358,226-04-23189,4988,4
34.Jelle VANDEBEECK BZC30-04-23445,815-08-23261,813-05-23245,9953,5
35.Siger ZEISCHKA DAC17-06-23360,204-06-23284,619-05-23282,7927,5
36.Ferre DE CORDT junior KAZM10-06-23407,304-07-23276,430-06-23241,2924,9
37.Ward GYSEMANS KACK25-04-23490,721-08-23430,400-00-000,0921,1
38.Robbie SETON KACK30-04-23483,311-06-23409,300-00-000,0892,6
39.Michiel HAEMELS junior ALB16-05-23421,415-04-23290,309-04-23178,6890,3
40.Jean-Pierre MUYLAERT VZP10-06-23330,006-07-23267,926-04-23262,2860,1
41.Dennis HUYBRECKX KACK03-06-23347,731-05-23302,902-06-23200,9851,5
42.Dirk ROGGEMAN KFC16-05-23293,411-06-23265,806-07-23264,8824,0
43.Stijn VANDEN BOER ALB10-06-23555,526-02-23209,600-00-000,0765,1
44.Dries VERMEIREN KAC17-06-23340,710-06-23294,503-06-23129,0764,2
45.Theo STOCKMANS KVDW11-06-23267,713-08-23257,022-07-23237,0761,7
46.Joris VANDERPUTTEN VZP17-06-23294,420-05-23249,601-05-23215,2759,2
47.André RUYMEN KVDW17-06-23291,715-04-23229,008-10-22222,6743,3
48.Glenn HOSTENS junior KVDW18-05-23302,428-05-23222,613-05-23203,8728,8
49.Peter APPELTANS DAC19-05-23281,230-04-23250,210-06-23193,2724,6
50.Geert CALLEWAERT ALB10-06-23246,517-06-23241,125-06-23230,2717,8
51.Ivo DE SCHEPPER KAC09-04-23273,725-06-23248,502-07-23194,2716,4
52.Wannes SMITS junior KAZM04-07-23241,610-06-23235,825-06-23210,6688,0
53.Tom VAN DEN EYNDE KACK17-06-23441,004-06-23246,400-00-000,0687,4
54.Geert DE PALMENAER VZP08-10-22273,120-08-23228,126-02-23185,6686,8
55.Fernand GEUENS KACK13-05-23251,119-05-23226,217-06-23208,3685,6
56.Elisabeth KENIS junior KAZM11-06-23336,710-06-23332,000-00-000,0668,7
57.Peter BERTELS BZC11-06-23334,730-04-23332,400-00-000,0667,1
58.Jeroen DE VRIENDT junior KAZM11-06-23335,610-06-23330,500-00-000,0666,1
59.Steven THIELEMANS DAC30-04-23462,815-04-23103,003-06-2398,9664,7
60.Nicolas BOEVE junior DAC19-05-23313,130-04-23259,102-09-2391,8664,0
61.Danny DE WINTER VZP16-06-23401,830-04-23223,000-00-000,0624,8
62.Nathan HILLAERT junior KAC10-06-23381,530-04-23174,400-00-000,0555,9
63.Filip CEELEN ALB11-06-23339,313-05-23203,700-00-000,0543,0
64.Paul HERMANS KAZM11-06-23237,318-05-23177,309-04-23120,3534,9
65.Timothy WERQUIN KAC13-05-23277,518-05-23184,908-04-2356,9519,3
66.Jan DIELENS KACK17-06-23306,326-08-23203,900-00-000,0510,2
67.Vital TIMMERMAN LV19-05-23505,400-00-000,000-00-000,0505,4

Copyright © 2003-2023 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs