BERICHT VAN DE JURY

10-10-2023 -- Seizoen 2024 is geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

DRIEHOEK.CHARRON 2024

Driehoek.Charron is een klassement gebaseerd op de FAI driehoeksafstand behaald tijdens een proef gevlogen vanuit België. De driehoeksafstand wordt gecorrigeerd voor de handicapfactor. De score is de resulterende gehandicapte afstand..

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Wim AKKERMANS KACK07-06-24494,218-04-24287,909-06-24277,81059,9
2.Pieter DAEMS KACK10-04-24419,209-06-24321,105-06-24193,4933,7
3.Geert DE PALMENAER VZP09-06-24326,610-04-24309,410-05-24204,1840,1
4.Bart LEYSEN KAC09-06-24445,414-04-24215,811-05-24156,3817,5
5.Michiel VAN DEN BORNE KAC09-06-24272,214-04-24222,610-05-24219,4714,2
6.Fréderic DE GROOTE BZC10-05-24226,111-05-24169,009-05-24155,6550,7
7.Jeroen JENNEN KACK07-06-24540,100-00-000,000-00-000,0540,1
8.Luc VAN CAMP KAC10-05-24227,011-05-24160,909-05-24152,1540,0
9.Ivo DE SCHEPPER KAC10-05-24226,621-04-24156,909-05-24155,8539,3
10.Joris GERNAEY LV10-04-24418,207-06-2482,900-00-000,0501,1
11.Koen VANDERPUTTEN VZP10-05-24216,811-05-24145,309-05-24137,2499,3
12.Bert Sr. SCHMELZER KACK10-05-24204,411-05-24139,009-05-24136,9480,3
13.Dries VAN GESTEL KAC10-05-24200,709-05-24145,311-05-24126,7472,7
14.Wim DE CROOCK KACK18-04-24285,809-05-24117,810-04-2460,9464,5
15.Peter BERTELS BZC10-05-24218,011-05-24122,009-05-24117,7457,7
16.Hugo JANSEN KAC10-05-24215,609-05-24148,911-05-2483,1447,6
17.Luc LAMMERANT LUAC09-06-24276,511-05-2486,905-05-2477,8441,2
18.Johan LOUWET BZC10-05-24218,709-05-24148,708-06-2470,8438,2
19.Virginie VALCK junior KACK10-05-24205,209-05-24117,411-05-24115,6438,2
20.Robbe VAN BRANDT junior KAC10-05-24206,709-05-24120,111-05-24107,5434,3
21.Jelle VANDEBEECK BZC21-04-24175,210-05-24148,909-05-24106,5430,6
22.Benjamin HEYLEN ALB10-04-24213,709-06-24211,000-00-000,0424,7
23.Nick REDANT KVDW11-05-24335,420-05-2484,100-00-000,0419,5
24.Rik VANDEN BOER ALB10-04-24415,900-00-000,000-00-000,0415,9
25.Joris VANDERPUTTEN VZP09-06-24319,214-04-2495,800-00-000,0415,0
26.Christiaan BIELEN KACK10-04-24413,800-00-000,000-00-000,0413,8
27.André RUYMEN KVDW09-06-24171,005-05-24152,808-06-2484,2408,0
28.David JANSSEN KACK09-06-24227,410-05-24102,311-05-2469,8399,5
29.Bram DE MAN BZC10-05-24175,809-05-24118,711-05-2491,0385,5
30.Albert MOORS LV09-06-24197,009-05-24112,325-03-2462,8372,1
31.Nathan HILLAERT KAC10-05-24218,609-05-24149,200-00-000,0367,8
32.Jan DE ROO VZP10-05-24215,411-05-24148,900-00-000,0364,3
33.Tom SEGERS ALB09-06-24150,314-04-24108,910-05-24103,2362,4
34.Jan-Bart VAN ERCK KAZM09-06-24313,000-00-000,000-00-000,0313,0
35.Marcel GERITS LV09-06-24208,509-05-2484,800-00-000,0293,3
36.Martijn EERDEKENS junior KACK21-04-24221,511-05-2467,600-00-000,0289,1
37.Dirk ROGGEMAN KFC18-04-24160,610-04-24105,100-00-000,0265,7
38.Sebastiaan DURT junior KAZM10-05-24126,811-05-24116,000-00-000,0242,8
39.Wilfried JANSSENS ALB09-06-24238,700-00-000,000-00-000,0238,7
40.Tom CONINGS ALB10-04-24215,400-00-000,000-00-000,0215,4
41.Stefan BOVIN LUAC10-05-24203,200-00-000,000-00-000,0203,2
42.Jeroen DE VRIENDT junior KAZM10-05-24114,211-05-2473,500-00-000,0187,7
43.Daan SPRUYT VZP23-04-24184,700-00-000,000-00-000,0184,7
44.Bernard BOTMAN VZP10-05-24108,125-05-2471,400-00-000,0179,5
45.Raf TRYSSESOONE junior KAC09-06-2499,511-05-2471,800-00-000,0171,3
46.Michiel HAEMELS junior ALB08-06-24149,900-00-000,000-00-000,0149,9
47.Jean-Pierre MUYLAERT VZP10-04-24145,700-00-000,000-00-000,0145,7
48.Ludo VRANCKEN DAC10-05-24138,100-00-000,000-00-000,0138,1
49.Hans GIJRATH LV10-05-2473,209-05-2450,100-00-000,0123,3
50.Stephan DRUYTS KACK09-06-24120,900-00-000,000-00-000,0120,9
51.Ludo HOLTAPPELS LV09-05-24113,700-00-000,000-00-000,0113,7
52.Frank SCHOETERS LUAC10-05-24113,200-00-000,000-00-000,0113,2
53.Pascal CUYLAERTS KAZM10-05-24109,600-00-000,000-00-000,0109,6
54.Jan VERCAMMEN KAZM10-04-2499,900-00-000,000-00-000,099,9
55.Dries VERMEIREN KAC10-05-2499,800-00-000,000-00-000,099,8
56.Kobe DE GEEST VZP09-06-2498,400-00-000,000-00-000,098,4
57.Nicolas BOEVE junior DAC14-04-2489,000-00-000,000-00-000,089,0
58.Tijl SCHMELZER KACK07-06-2482,800-00-000,000-00-000,082,8
59.Theo STOCKMANS KVDW08-06-2478,400-00-000,000-00-000,078,4
60.Eric PAUWELS LV09-05-2476,600-00-000,000-00-000,076,6
61.Geert CALLEWAERT ALB09-06-2473,500-00-000,000-00-000,073,5
62.Vital TIMMERMAN LV09-05-2472,900-00-000,000-00-000,072,9
63.Jan WAUMANS KVDW09-06-2471,900-00-000,000-00-000,071,9
64.Sebastien MATHIEU KVDW09-06-2459,900-00-000,000-00-000,059,9
65.Ward GYSEMANS KACK18-04-2457,400-00-000,000-00-000,057,4

Copyright © 2003-2024 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs