CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België OP+WW 2022

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 12-04-2024)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Bart LEYSEN KAC06-08-22601,810-04-22514,202-07-22406,61522,6
2.Geert DE PALMENAER VZP06-08-22544,328-05-22488,110-04-22447,31479,7
3.Christiaan BIELEN KACK02-06-22600,127-04-22568,103-04-22294,41462,6
4.Jan-Bart VAN ERCK KAZM10-04-22519,316-07-22489,902-07-22435,51444,7
5.Jeroen JENNEN KACK02-06-22649,413-08-22599,721-08-22174,51423,6
6.Koen VANDERPUTTEN VZP28-05-22758,221-05-22321,914-05-22285,61365,7
7.Bert Sr. SCHMELZER KACK13-08-22512,130-04-22458,616-04-22377,01347,7
8.Hugo JANSEN KAC28-05-22475,106-08-22445,010-04-22424,21344,3
9.Stefan BOVIN LUAC10-04-22454,212-06-22445,028-05-22440,41339,6
10.Vital TIMMERMAN LV02-07-22480,510-04-22455,702-06-22382,71318,9
11.Ward GYSEMANS KACK04-07-22707,027-04-22603,400-00-000,01310,4
12.Marcel GERITS LV02-06-22460,914-08-22444,404-07-22386,81292,1
13.Jelle VANDEBEECK BZC16-07-22435,928-05-22410,202-07-22386,91233,0
14.Daan SPRUYT VZP13-08-22517,702-04-22439,121-09-22267,51224,3
15.Peter BERTELS BZC28-05-22452,802-07-22427,021-05-22316,91196,7
16.Nick FREMAU BZC28-05-22497,221-05-22361,114-05-22317,61175,9
17.Luc VAN CAMP KAC28-05-22410,814-05-22385,910-04-22376,81173,5
18.Robbe VAN BRANDT junior KAC28-05-22457,427-04-22384,321-05-22320,21161,9
19.Hugo MERTENS ALB06-08-22564,428-05-22475,106-06-22103,11142,6
20.Martijn EERDEKENS junior KACK28-05-22727,426-04-22276,703-07-22117,61121,7
21.Frédéric DE GROOTE BZC28-05-22448,202-07-22422,727-05-22222,21093,1
22.Tom SEGERS ALB28-05-22556,210-04-22424,304-06-2259,61040,1
23.Thomas DE BRUYN BZC28-05-22398,821-05-22298,714-05-22292,0989,5
24.Guy TEEUWEN KAZM28-05-22500,910-04-22483,100-00-000,0984,0
25.Benjamin HEYLEN ALB28-05-22488,120-08-22250,427-05-22221,7960,2
26.Michiel VAN DEN BORNE KAC02-07-22410,121-05-22287,618-05-22252,8950,5
27.Bernard BOTMAN VZP16-07-22303,718-05-22303,321-05-22298,7905,7
28.Jan DIELENS KACK12-06-22310,822-05-22282,430-04-22279,7872,9
29.Pieter LIEVENS VZP28-05-22579,520-08-22257,100-00-000,0836,6
30.Wim AKKERMANS KACK06-08-22825,700-00-000,000-00-000,0825,7
31.Dries VAN GESTEL KAC28-05-22483,727-05-22199,716-04-22137,6821,0
32.Glenn HOSTENS junior KVDW06-08-22449,802-07-22369,500-00-000,0819,3
33.Ivo DE SCHEPPER KAC10-04-22363,214-05-22240,608-05-22185,3789,1
34.André RUYMEN KVDW06-08-22321,101-05-22238,228-05-22227,5786,8
35.Jessie DE RIDDER KAC28-05-22479,427-05-22198,710-04-2298,6776,7
36.Bob EVERAERT VZP27-07-22518,418-05-22241,900-00-000,0760,3
37.Wilfried JANSSENS ALB02-07-22425,413-08-22315,700-00-000,0741,1
38.Dominique WERQUIN KAC04-09-22269,215-07-22257,016-07-22213,9740,1
39.Frank SCHOETERS LUAC12-06-22317,113-08-22235,921-05-22185,3738,3
40.Nathan HILLAERT junior KAC10-04-22374,320-08-22255,104-06-2298,5727,9
41.Timothy WERQUIN KAC28-05-22426,627-05-22158,121-08-22105,4690,1
42.Wim REYNDERS KAZM28-05-22356,801-05-22298,200-00-000,0655,0
43.Sebastiaan DURT junior KAZM28-05-22356,526-03-22156,026-05-2294,1606,6
44.Ruben MICHAUX KVDW02-07-22427,506-06-22142,800-00-000,0570,3
45.Ruben SNYERS KACK15-05-22240,920-08-22240,014-05-2286,1567,0
46.Dirk ROGGEMAN KFC02-05-22277,612-06-22277,600-00-000,0555,2

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs