CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België OP+WW 2022

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als OP en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 02-10-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Jeroen JENNEN KACK02-06-22649,413-08-22599,721-08-22174,51423,6
2.Ward GYSEMANS KACK27-04-22603,404-07-22707,00,01310,4
3.Daan SPRUYT VZP02-04-22395,213-08-22517,721-09-22267,51180,4
4.Stefan BOVIN LUAC10-04-22454,208-05-22262,928-05-22440,41157,5
5.Frédéric DE GROOTE BZC27-05-22222,228-05-22448,202-07-22380,51050,9
6.Martijn EERDEKENS junior KACK26-04-22276,728-05-22654,603-07-22105,81037,1
7.Tom SEGERS ALB20-03-2251,510-04-22424,328-05-22556,21032,0
8.Guy TEEUWEN KAZM10-04-22483,128-05-22500,90,0984,0
9.Jan-Bart VAN ERCK KAZM10-04-22519,328-05-22126,412-06-22327,9973,6
10.Bert Sr. SCHMELZER KACK16-04-22377,030-04-22412,714-05-22125,0914,7
11.Geert DE PALMENAER VZP06-03-22187,010-04-22447,327-04-22248,4882,7
12.Jan DIELENS KACK30-04-22279,722-05-22282,412-06-22310,8872,9
13.Bart LEYSEN KAC10-04-22462,816-04-22195,608-05-22188,5846,9
14.Pieter LIEVENS VZP28-05-22579,520-08-22257,10,0836,6
15.Wim AKKERMANS KACK06-08-22825,70,00,0825,7
16.Jarno VEIRMAN junior VZP14-05-22303,715-05-22213,117-05-22292,1808,9
17.Nick FREMAU BZC14-05-22317,615-05-22267,717-05-22222,2807,5
18.Koen VANDERPUTTEN VZP14-05-22285,615-05-22236,017-05-22281,4803,0
19.Eddy DE CONINCK KAC26-05-22146,127-05-22216,328-05-22435,0797,4
20.Hugo JANSEN KAC10-04-22381,816-04-2292,124-04-22319,9793,8
21.Ivo DE SCHEPPER KAC10-04-22363,208-05-22185,314-05-22240,6789,1
22.Benjamin HEYLEN ALB27-05-22221,728-05-22488,104-06-2274,3784,1
23.Glenn HOSTENS junior KVDW02-07-22332,606-08-22449,80,0782,4
24.Thomas DE BRUYN BZC14-05-22292,015-05-22211,617-05-22278,6782,2
25.Peter BERTELS BZC14-05-22309,915-05-22224,617-05-22236,1770,6
26.Bob EVERAERT VZP18-05-22241,927-07-22518,40,0760,3
27.Luc VAN CAMP KAC10-04-22376,818-04-22104,024-04-22278,1758,9
28.Bernard BOTMAN VZP14-05-22285,315-05-22211,617-05-22257,9754,8
29.Jelle VANDEBEECK BZC14-05-22281,215-05-22203,817-05-22260,2745,2
30.Vital TIMMERMAN LV26-02-2259,810-04-22455,727-04-22222,5738,0
31.Tom VAN DEN EYNDE KACK27-05-22236,928-05-22483,60,0720,5
32.Wilfried JANSSENS ALB02-07-22382,813-08-22315,70,0698,5
33.Nathan HILLAERT junior KAC10-04-22336,904-06-2298,520-08-22255,1690,5
34.André RUYMEN KVDW10-04-22212,101-05-22238,228-05-22227,5677,8
35.Timothy WERQUIN KAC27-05-22158,128-05-22426,620-08-2284,3669,0
36.Wim REYNDERS KAZM01-05-22298,228-05-22356,80,0655,0
37.Christiaan BIELEN KACK23-03-22108,725-03-22273,903-04-22265,0647,6
38.Robbe VAN BRANDT junior KAC26-03-2283,916-04-22166,327-04-22384,3634,5
39.Marcel GERITS LV16-04-22153,221-05-22114,730-05-22354,7622,6
40.Hugo MERTENS ALB27-05-2261,528-05-22475,104-06-2271,5608,1
41.Michiel VAN DEN BORNE KAC08-05-22192,014-05-22203,715-05-22203,8599,5
42.Jorik MICHIELS BZC27-05-22152,228-05-22410,804-06-2231,4594,4
43.Ruben SNYERS KACK14-05-2286,115-05-22240,920-08-22240,0567,0
44.Dirk ROGGEMAN KFC02-05-22277,612-06-22277,60,0555,2
45.Ruben MICHAUX KVDW06-06-22128,502-07-22384,80,0513,3
46.Bram DE MAN BZC26-05-2237,027-05-22122,228-05-22325,9485,1
47.Jo SCHOETERS KACK10-04-22475,70,00,0475,7
48.Dominique WERQUIN KAC08-05-22211,715-05-22101,928-05-22157,1470,7
49.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-22445,00,00,0445,0
50.Lode VOS ALB10-04-22413,60,00,0413,6
51.Wim HEYLEN KACK13-08-22410,20,00,0410,2
52.Gert-Jan ANDRIES KACK18-06-2268,420-08-22237,921-08-2299,1405,4
53.Virginie VALCK junior KACK28-06-2282,607-08-22143,420-08-22161,6387,6
54.Eric PAUWELS LV14-05-2291,822-05-22246,112-07-2249,4387,3
55.Werner VAN DEN BROECK KAZM16-07-22377,70,00,0377,7
56.Dries VAN GESTEL KAC16-04-22123,826-05-2239,927-05-22199,7363,4
57.Tom CONINGS ALB20-08-22266,721-08-2296,30,0363,0
58.Kobe DE GEEST junior VZP14-05-2229,715-05-2245,018-05-22282,3357,0
59.Mattijs CUPPENS KVDW20-08-22257,121-08-2293,30,0350,4
60.Joris VANDERPUTTEN VZP10-07-22343,80,00,0343,8
61.Robbe CEUPPENS KACK20-08-22242,521-08-22100,60,0343,1
62.David JANSSEN KACK10-04-22333,60,00,0333,6
63.Johan LOUWET BZC14-05-22323,30,00,0323,3
64.Jessie DE RIDDER KAC10-04-2298,626-05-2225,627-05-22198,7322,9
65.Joris GERNAEY LV20-08-22234,121-08-2284,70,0318,8
66.Sebastiaan DURT junior KAZM26-03-22140,403-04-2271,926-05-2294,1306,4
67.Kris VAN DAM BZC01-05-22305,20,00,0305,2
68.Ferre DE CORDT junior KAZM26-05-2269,302-07-22224,50,0293,8
69.Michiel DE BOCK KFC12-06-22289,00,00,0289,0
70.Victor CLEYNEN KVDW06-08-22282,80,00,0282,8
71.Albert MOORS LV14-05-22106,725-09-22168,60,0275,3
72.Peter TOMASSEN ALB10-04-22272,10,00,0272,1
73.Yann VANDEWALLE KAC24-04-22271,70,00,0271,7
74.Rik VANDEN BOER ALB20-08-22266,70,00,0266,7
75.Erik DE VOS KFC12-06-22261,50,00,0261,5
76.Cedric BUSSCHOTS DAC20-08-22257,10,00,0257,1
77.Senna VAN DEN BOSCH KACK20-08-22247,40,00,0247,4
78.Theo STOCKMANS KVDW21-05-22115,821-05-22115,80,0231,6
79.Rudi COOMANS KVDW24-07-22127,40,00,0127,4
80.Carsten WEISE KAZM01-05-22106,50,00,0106,5
81.Koen PIERLET KVDW21-05-2294,70,00,094,7
82.Sebastien MATHIEU KVDW26-05-2237,80,00,037,8
83.Frank SCHOETERS LUAC24-10-210,110-04-222,030-04-223,15,2

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs