CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België VVall 2022

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten berekend volgens de gevlogen vrije vlucht afstand (ook al werd de proef ingevoerd als OP). De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 02-10-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK10-04-22660,128-05-22914,430-05-22623,92198,4
2.Daan SPRUYT VZP02-04-22460,603-04-22615,009-04-22609,11684,7
3.Jeroen JENNEN KACK23-04-22235,227-04-22705,702-06-22709,71650,6
4.Guy TEEUWEN KAZM10-04-22491,028-05-22507,916-07-22480,11479,0
5.Ward GYSEMANS KACK25-03-22246,626-04-22465,527-04-22628,51340,6
6.Tom CONINGS ALB10-04-22458,227-04-22414,601-05-22368,81241,6
7.Pieter LIEVENS VZP03-04-22406,916-04-22234,428-05-22588,31229,6
8.Jelle VANDEBEECK BZC03-04-22245,509-04-22350,610-04-22574,31170,4
9.Jan-Bart VAN ERCK KAZM10-04-22524,516-04-22278,801-05-22358,91162,2
10.Bert Sr. SCHMELZER KACK03-04-22247,710-04-22528,316-04-22384,61160,6
11.Bert VAN EYKEN DAC09-04-2296,010-04-22491,530-04-22551,81139,3
12.Ruben MICHAUX KVDW28-05-22462,206-06-22159,202-07-22408,51029,9
13.Michiel VAN DEN BORNE KAC10-04-22453,801-05-22381,208-05-22178,91013,9
14.Hans GIJRATH LV30-04-22392,606-05-22408,114-05-22187,2987,9
15.Lode VOS ALB10-04-22429,406-08-22549,70,0979,1
16.Rik VANDEN BOER ALB27-04-22415,023-07-22282,720-08-22275,0972,7
17.Thomas DE BRUYN BZC10-04-22598,616-04-22210,930-04-22132,4941,9
18.Glenn HOSTENS junior KVDW03-04-22176,021-05-22290,828-05-22467,9934,7
19.Wim AKKERMANS KACK06-03-22243,124-03-22282,403-04-22384,0909,5
20.Ruben SNYERS KACK06-03-22209,310-04-22607,514-05-2289,3906,1
21.Jan DIELENS KACK30-04-22289,722-05-22287,112-06-22319,7896,5
22.Simon BERX ALB16-04-22185,714-05-22390,321-05-22301,1877,1
23.Jan VERCAMMEN KAZM22-05-22309,328-05-22399,512-06-22153,0861,8
24.Joris VANDERPUTTEN VZP22-05-22176,412-06-22359,003-07-22324,8860,2
25.Bart LEYSEN KAC26-03-22139,010-04-22519,716-04-22199,3858,0
26.Frédéric DE GROOTE BZC24-04-22297,714-05-22359,022-05-22194,7851,4
27.Nick FREMAU BZC03-04-22224,614-05-22334,515-05-22276,9836,0
28.Koen VANDERPUTTEN VZP06-03-2258,626-03-22115,503-04-22641,5815,6
29.Luc VAN CAMP KAC10-04-22405,818-04-22111,424-04-22288,7805,9
30.Johan LOUWET BZC08-05-22273,814-05-22373,611-06-22157,9805,3
31.Eddy DE CONINCK KAC10-04-22403,526-05-22150,127-05-22228,3781,9
32.Bernard BOTMAN VZP24-04-22248,014-05-22308,615-05-22220,9777,5
33.Michiel DE BOCK KFC14-04-22225,627-04-22307,430-04-22242,5775,5
34.Gert-Jan ANDRIES KACK21-05-22183,628-05-22339,630-05-22247,8771,0
35.Dries VAN GESTEL KAC03-04-22147,610-04-22470,416-04-22144,0762,0
36.Stefan BOVIN LUAC03-04-22135,210-04-22463,816-04-22162,8761,8
37.Geert DE PALMENAER VZP06-03-22185,026-03-22154,009-04-22410,8749,8
38.Martijn EERDEKENS junior KACK24-03-22180,410-04-22404,615-04-22160,2745,2
39.Sebastien MATHIEU KVDW03-04-2257,124-04-22331,214-05-22356,4744,7
40.Bert CRAEYE VZP16-07-22407,027-07-22330,10,0737,1
41.Tom VAN DEN EYNDE KACK30-04-22267,622-05-22221,327-05-22242,3731,2
42.Theo STOCKMANS KVDW16-04-2269,524-04-22356,930-04-22302,4728,8
43.Hugo JANSEN KAC03-04-22174,010-04-22435,916-04-22109,8719,7
44.Dirk ROGGEMAN KFC26-04-22243,127-04-22264,130-04-22193,4700,6
45.Robert VAN HEEL LV06-08-22412,928-08-22286,40,0699,3
46.Ivo DE SCHEPPER KAC26-03-22111,910-04-22369,201-05-22207,2688,3
47.Wim REYNDERS KAZM06-03-22177,616-04-22205,501-05-22303,6686,7
48.Hugo MERTENS ALB16-04-22113,927-05-2268,728-05-22499,3681,9
49.Erik DE VOS KFC24-04-22186,414-05-22193,412-06-22289,9669,7
50.Bob EVERAERT VZP24-04-22254,817-05-22156,418-05-22254,5665,7
51.André RUYMEN KVDW10-04-22224,001-05-22248,408-05-22189,2661,6
52.Peter BERTELS BZC16-04-22165,124-04-22171,914-05-22320,5657,5
53.Robbe VAN BRANDT junior KAC26-03-22101,403-04-22194,810-04-22361,3657,5
54.David JANSSEN KACK10-04-22362,616-04-22139,923-04-22147,8650,3
55.Koen PEETERS DAC09-04-2289,210-04-22356,511-06-22204,2649,9
56.Pavel CIOROGARIU ALB06-03-22120,501-05-22341,921-05-22180,9643,3
57.Robbe CEUPPENS KACK10-04-22267,420-08-22253,521-08-22116,1637,0
58.Nathan HILLAERT junior KAC06-03-2266,503-04-22157,610-04-22412,0636,1
59.Danny DE WINTER VZP03-04-22287,601-05-2282,602-05-22263,8634,0
60.Marcel GERITS LV10-04-22324,116-04-22163,412-05-22139,3626,8
61.Jorik MICHIELS BZC27-05-22155,728-05-22423,804-06-2236,7616,2
62.Cedric BUSSCHOTS DAC10-04-22341,904-06-2255,002-07-22205,7602,6
63.Niel DEIJGERS DAC16-10-21208,109-04-2265,116-04-22319,5592,7
64.Fernand GEUENS KACK10-04-22189,324-04-22197,112-06-22199,0585,4
65.Dominique WERQUIN KAC10-04-22139,024-04-22212,908-05-22223,0574,9
66.Carsten WEISE KAZM01-05-2292,328-05-22305,311-06-22171,0568,6
67.Thibo EVENS junior ALB23-07-2278,014-08-22343,020-08-22146,3567,3
68.Sam CUYVERS junior KVDW02-07-22247,806-08-22313,30,0561,1
69.Theo VAN DER LINDEN VZP02-05-22204,611-06-22139,416-07-22207,9551,9
70.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-22550,00,00,0550,0
71.Bart GOOS KACK20-04-22201,901-05-22231,107-08-22111,2544,2
72.Peter APPELTANS DAC10-04-22262,916-04-2293,630-04-22181,5538,0
73.Matthias LOENDERS junior KACK16-04-22171,101-05-22149,114-05-22213,6533,8
74.Albert MOORS LV03-04-22108,110-04-22268,114-04-22155,6531,8
75.Victor CLEYNEN KVDW06-08-22294,720-08-22231,10,0525,8
76.Peter TOMASSEN ALB03-04-22241,910-04-22283,60,0525,5
77.Wim HEYLEN KACK15-04-22169,130-07-2251,307-08-22303,0523,4
78.Filip CEELEN ALB12-06-22307,807-08-22214,70,0522,5
79.Paul HERMANS KAZM26-03-22148,816-04-22160,612-06-22207,9517,3
80.Kris VAN DAM BZC01-05-22322,506-08-22188,90,0511,4
81.Dimitri BERVOETS KACK10-04-22231,524-04-22184,430-04-2289,0504,9
82.Matthias VANLOOK junior KACK08-05-22136,716-07-22179,706-08-22185,3501,7
83.Bram DE MAN BZC26-05-2235,327-05-22125,328-05-22338,9499,5
84.Eric PAUWELS LV10-04-22156,314-05-2284,622-05-22253,3494,2
85.Timothy WERQUIN KAC18-04-22153,723-04-22171,027-05-22155,7480,4
86.Pieter DAEMS KACK29-06-22473,60,00,0473,6
87.Stephan DRUYTS KACK11-06-22141,602-07-22118,706-08-22195,0455,3
88.Wiet VAN HOUT KACK28-05-22348,006-08-22102,90,0450,9
89.Christiaan BIELEN KACK16-10-21175,611-02-22137,820-03-22127,1440,5
90.Luc LAMMERANT LUAC10-04-22238,816-04-2283,421-05-22113,8436,0
91.Werner VAN DEN BROECK KAZM16-07-22436,00,00,0436,0
92.Michiel HERMAN LUAC12-06-22431,30,00,0431,3
93.Sebastiaan DURT junior KAZM26-03-22163,703-04-2282,624-04-22183,2429,5
94.Wilfried JANSSENS ALB26-03-2268,010-04-22282,311-06-2273,3423,6
95.Stijn JANSEN KACK02-07-22422,60,00,0422,6
96.Joris GERNAEY LV14-08-2238,914-08-22140,920-08-22242,3422,1
97.Yann VANDEWALLE KAC16-04-2286,624-04-22291,614-05-2243,7421,9
98.Remi VANDERHOYDONCK ALB06-08-22418,70,00,0418,7
99.Ferre DE CORDT junior KAZM10-04-22145,010-04-2277,024-04-22196,7418,7
100.Guy PICCART LZC30-04-22125,928-05-22217,308-07-2268,5411,7
101.Ludo VRANCKEN DAC24-04-22187,901-05-22115,008-05-22104,9407,8
102.Jo SCHOETERS KACK06-03-2288,725-03-22163,926-03-22154,0406,6
103.Jarno VEIRMAN junior VZP18-04-22131,706-05-22214,213-05-2254,4400,3
104.Steven THIELEMANS DAC14-05-22263,228-05-22131,50,0394,7
105.Lieven DE BONTRIDDER LUAC28-08-22190,704-09-22200,00,0390,7
106.Guido PEETERS KACK30-05-22388,50,00,0388,5
107.Jessie DE RIDDER KAC10-04-22104,426-05-2256,027-05-22204,2364,6
108.Daniel GOYVAERTS DAC10-04-22164,506-08-22193,40,0357,9
109.Indi COESENS junior VZP04-09-2270,021-09-22277,60,0347,6
110.Jan VANTOMME KAZM10-04-22332,40,00,0332,4
111.Ken EVENS ALB14-08-22331,10,00,0331,1
112.Virginie VALCK junior KACK10-04-22146,322-05-2277,028-06-2299,7323,0
113.Tom SEGERS ALB12-03-22115,020-03-2251,526-03-22152,4318,9
114.Siger ZEISCHKA DAC14-05-2298,912-06-2278,302-07-22135,3312,5
115.Bart HUYGEN KVDW01-05-22312,40,00,0312,4
116.Vital TIMMERMAN LV16-10-21161,530-01-2279,826-02-2258,3299,6
117.Robi STRUYF BZC16-07-22279,60,00,0279,6
118.Michiel HAEMELS junior ALB16-04-22262,00,00,0262,0
119.Stephane VANDER VEKEN KFC14-04-22154,011-06-22106,80,0260,8
120.Jan DE ROO VZP26-05-22102,427-05-22158,30,0260,7
121.Senna VAN DEN BOSCH KACK20-08-22255,30,00,0255,3
122.Stijn VANDEN BOER ALB21-05-22249,70,00,0249,7
123.Mattijs CUPPENS KVDW22-05-22117,903-07-2268,803-07-2261,1247,8
124.Rudi COOMANS KVDW03-04-2250,224-04-22104,701-05-2292,2247,1
125.Jan WAUMANS KVDW02-07-22117,516-07-22128,70,0246,2
126.Zelaï GIANOLI junior BZC06-08-22243,80,00,0243,8
127.Senne HACCURIA junior ALB03-04-2261,110-04-2290,515-04-2279,2230,8
128.Benjamin HEYLEN ALB26-03-2258,202-04-2259,721-05-22105,2223,1
129.Michiel DEFERME junior DAC28-05-22219,60,00,0219,6
130.Nicolas BOEVE junior DAC30-07-2276,204-09-22139,80,0216,0
131.Koen PIERLET KVDW01-05-2291,821-05-22115,10,0206,9
132.Kobe DE GEEST junior VZP08-05-22108,314-05-2232,215-05-2252,4192,9
133.Joeri GERRITS LV03-04-22181,70,00,0181,7
134.Christophe CRESENS KACK30-05-22171,10,00,0171,1
135.Peter VERHOEVEN KACK21-05-22164,70,00,0164,7
136.Rutger VANESSER LV14-05-22151,50,00,0151,5
137.Wannes SMITS junior KAZM16-07-22150,80,00,0150,8
138.Theofiel LENS DAC03-07-22146,50,00,0146,5
139.Michael KLOFAC KVDW12-06-22143,50,00,0143,5
140.Evi VAN NECHEL DAC02-07-22136,00,00,0136,0
141.Tars DERRE KACK24-04-22134,90,00,0134,9
142.Stijn DEVALCK KVDW12-06-22127,80,00,0127,8
143.Eddy SCHRIJVERS LV16-07-22114,90,00,0114,9
144.Patrick DE MAESSCHALCK VZA01-05-2265,512-06-2245,10,0110,6
145.Devin VANHOUCKE BZC02-07-22106,00,00,0106,0
146.Pascal CUYLAERTS KAZM01-05-22105,80,00,0105,8
147.Erwin HUYBENS KVDW12-06-22100,30,00,0100,3
148.Jonas VERMEYLEN junior DAC12-06-2282,10,00,082,1
149.Thomas WIELFAERT LUAC30-07-2278,90,00,078,9
150.Kenny MOTTE DAC03-07-2277,50,00,077,5
151.Jens GEMIS junior KVDW21-05-2277,40,00,077,4
152.Rudi OOMS KAC16-07-2273,20,00,073,2
153.Stephen DE GRAEF BZC01-05-2257,30,00,057,3

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs