CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

CHARRON BETA België VV 2022

Dit is een klassement waar alle vluchten, onafhankelijk van de klasse, ingediend als VV en gevlogen in het binnenland worden opgenomen. De rangschikking gebeurd op basis van de 3 beste gehandicapte vluchten. De scoren kunnen dus gelezen worden als kilometers.

(TUSSENSTAND OP: 02-10-2022)

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Tijl SCHMELZER KACK10-04-22660,128-05-22914,430-05-22623,82198,3
2.Daan SPRUYT VZP03-04-22615,009-04-22609,110-04-22342,91567,0
3.Ruben SNYERS KACK06-03-22209,210-04-22607,516-07-22568,91385,6
4.Ward GYSEMANS KACK25-03-22246,626-04-22465,530-05-22649,31361,4
5.Michiel VAN DEN BORNE KAC10-04-22453,801-05-22381,128-05-22465,01299,9
6.Jeroen JENNEN KACK23-04-22235,227-04-22705,820-08-22316,31257,3
7.Tom CONINGS ALB10-04-22458,227-04-22414,601-05-22368,91241,7
8.Pieter LIEVENS VZP03-04-22406,916-04-22234,427-07-22530,11171,4
9.Jelle VANDEBEECK BZC03-04-22245,509-04-22350,610-04-22574,21170,3
10.Nick FREMAU BZC03-04-22224,613-06-22612,711-09-22313,01150,3
11.Bert Sr. SCHMELZER KACK03-04-22247,710-04-22528,201-05-22369,91145,8
12.Bert VAN EYKEN DAC09-04-2296,010-04-22491,530-04-22551,81139,3
13.Ruben MICHAUX KVDW28-05-22462,216-07-22623,20,01085,4
14.Jan-Bart VAN ERCK KAZM16-04-22278,801-05-22359,002-07-22444,11081,9
15.Dries VAN GESTEL KAC03-04-22147,610-04-22470,424-04-22395,01013,0
16.Hans GIJRATH LV30-04-22392,606-05-22408,114-05-22187,2987,9
17.Thomas DE BRUYN BZC10-04-22598,516-04-22210,930-04-22132,4941,8
18.Geert DE PALMENAER VZP26-03-22154,009-04-22410,824-04-22370,5935,3
19.Glenn HOSTENS junior KVDW03-04-22176,021-05-22290,828-05-22467,9934,7
20.Wim AKKERMANS KACK06-03-22243,124-03-22282,403-04-22384,0909,5
21.Simon BERX ALB16-04-22185,714-05-22390,421-05-22301,1877,2
22.Jan VERCAMMEN KAZM22-05-22309,328-05-22399,512-06-22152,9861,7
23.Tom VAN DEN EYNDE KACK30-04-22267,622-05-22221,216-07-22371,8860,6
24.Joris VANDERPUTTEN VZP22-05-22176,412-06-22359,003-07-22324,8860,2
25.Frédéric DE GROOTE BZC24-04-22297,714-05-22359,022-05-22194,7851,4
26.Koen VANDERPUTTEN VZP06-03-2258,626-03-22115,503-04-22641,5815,6
27.Eddy DE CONINCK KAC10-04-22403,502-07-22281,823-07-22106,4791,7
28.Bob EVERAERT VZP24-04-22254,817-05-22156,403-08-22368,5779,7
29.Michiel DE BOCK KFC14-04-22225,627-04-22307,430-04-22242,5775,5
30.Gert-Jan ANDRIES KACK21-05-22183,628-05-22339,630-05-22247,8771,0
31.Wim REYNDERS KAZM06-03-22177,616-04-22205,514-05-22363,9747,0
32.Martijn EERDEKENS junior KACK24-03-22180,410-04-22404,615-04-22160,2745,2
33.Sebastien MATHIEU KVDW03-04-2257,124-04-22331,214-05-22356,4744,7
34.Bert CRAEYE VZP16-07-22407,027-07-22330,10,0737,1
35.Theo STOCKMANS KVDW16-04-2269,524-04-22356,930-04-22302,4728,8
36.Bart LEYSEN KAC26-03-22139,024-04-22456,217-05-22130,6725,8
37.Dirk ROGGEMAN KFC26-04-22243,127-04-22264,130-04-22193,4700,6
38.Robert VAN HEEL LV06-08-22412,928-08-22286,40,0699,3
39.Rik VANDEN BOER ALB27-04-22415,023-07-22282,60,0697,6
40.Sebastiaan DURT junior KAZM24-04-22183,208-05-22133,822-05-22361,1678,1
41.Marcel GERITS LV10-04-22324,112-05-22139,314-05-22198,1661,5
42.Hugo JANSEN KAC03-04-22174,001-05-22333,111-06-22151,9659,0
43.Koen PEETERS DAC09-04-2289,210-04-22356,511-06-22204,2649,9
44.Pavel CIOROGARIU ALB06-03-22120,501-05-22341,921-05-22180,9643,3
45.Danny DE WINTER VZP03-04-22287,601-05-2282,602-05-22263,9634,1
46.Ivo DE SCHEPPER KAC26-03-22111,901-05-22207,228-05-22314,0633,1
47.Timothy WERQUIN KAC18-04-22153,823-04-22171,002-07-22282,8607,6
48.Cedric BUSSCHOTS DAC10-04-22341,904-06-2255,002-07-22205,7602,6
49.Luc VAN CAMP KAC12-06-22229,702-07-22372,00,0601,7
50.David JANSSEN KACK16-04-22139,923-04-22147,824-04-22311,8599,5
51.Niel DEIJGERS DAC16-10-21208,109-04-2265,116-04-22319,5592,7
52.Fernand GEUENS KACK10-04-22189,324-04-22197,112-06-22199,0585,4
53.Thibo EVENS junior ALB23-07-2278,014-08-22343,020-08-22146,4567,4
54.Bernard BOTMAN VZP24-04-22248,010-07-22317,70,0565,7
55.Frank SCHOETERS LUAC01-05-22226,414-05-22116,328-08-22222,3565,0
56.Sam CUYVERS junior KVDW02-07-22247,806-08-22313,30,0561,1
57.Robbe VAN BRANDT junior KAC03-04-22194,810-04-22361,40,0556,2
58.Theo VAN DER LINDEN VZP02-05-22204,611-06-22139,416-07-22207,9551,9
59.Lode VOS ALB06-08-22549,70,00,0549,7
60.Bart GOOS KACK20-04-22201,901-05-22231,107-08-22111,2544,2
61.Peter APPELTANS DAC10-04-22262,916-04-2293,630-04-22181,5538,0
62.Matthias LOENDERS junior KACK16-04-22171,101-05-22149,114-05-22213,6533,8
63.Albert MOORS LV03-04-22108,110-04-22268,114-04-22155,6531,8
64.Wim HEYLEN KACK15-04-22169,130-07-2251,307-08-22303,0523,4
65.Filip CEELEN ALB12-06-22307,807-08-22214,70,0522,5
66.Paul HERMANS KAZM26-03-22148,916-04-22160,612-06-22207,9517,4
67.Dimitri BERVOETS KACK10-04-22231,624-04-22184,430-04-2289,0505,0
68.Matthias VANLOOK junior KACK08-05-22136,716-07-22179,706-08-22185,3501,7
69.Robbe CEUPPENS KACK10-04-22267,428-08-22227,10,0494,5
70.Guy TEEUWEN KAZM16-07-22480,10,00,0480,1
71.Carsten WEISE KAZM28-05-22305,311-06-22171,00,0476,3
72.Pieter DAEMS KACK29-06-22473,60,00,0473,6
73.Stefan BOVIN LUAC03-04-22135,216-04-22162,814-05-22169,4467,4
74.Hugo MERTENS ALB16-04-22113,914-08-22351,60,0465,5
75.Dominique WERQUIN KAC10-04-22139,124-04-22212,909-07-22108,3460,3
76.Stephan DRUYTS KACK11-06-22141,602-07-22118,706-08-22195,0455,3
77.Wiet VAN HOUT KACK28-05-22348,006-08-22102,90,0450,9
78.Christiaan BIELEN KACK16-10-21184,811-02-22137,820-03-22127,2449,8
79.Luc LAMMERANT LUAC10-04-22238,916-04-2283,421-05-22113,8436,1
80.Johan LOUWET BZC08-05-22273,911-06-22157,90,0431,8
81.Michiel HERMAN LUAC12-06-22431,30,00,0431,3
82.Tom SEGERS ALB12-03-22115,026-03-22152,416-04-22160,9428,3
83.Vital TIMMERMAN LV16-10-21161,630-01-2279,816-04-22186,7428,1
84.Wilfried JANSSENS ALB26-03-2268,010-04-22282,311-06-2273,3423,6
85.André RUYMEN KVDW08-05-22189,215-05-2266,222-05-22168,0423,4
86.Stijn JANSEN KACK02-07-22422,60,00,0422,6
87.Ferre DE CORDT junior KAZM10-04-22145,010-04-2277,124-04-22196,7418,8
88.Remi VANDERHOYDONCK ALB06-08-22418,70,00,0418,7
89.Kobe DE GEEST junior VZP08-05-22108,317-05-22250,403-07-2258,1416,8
90.Guy PICCART LZC30-04-22125,928-05-22217,308-07-2268,4411,6
91.Ludo VRANCKEN DAC24-04-22187,901-05-22115,008-05-22104,9407,8
92.Jo SCHOETERS KACK06-03-2288,725-03-22163,926-03-22154,0406,6
93.Jarno VEIRMAN junior VZP18-04-22131,706-05-22214,213-05-2254,4400,3
94.Steven THIELEMANS DAC14-05-22263,228-05-22131,50,0394,7
95.Lieven DE BONTRIDDER LUAC28-08-22190,704-09-22200,00,0390,7
96.Virginie VALCK junior KACK10-04-22146,322-05-2277,006-08-22165,9389,2
97.Guido PEETERS KACK30-05-22388,50,00,0388,5
98.Erik DE VOS KFC24-04-22186,414-05-22193,40,0379,8
99.Daniel GOYVAERTS DAC10-04-22164,506-08-22193,40,0357,9
100.Indi COESENS junior VZP04-09-2270,021-09-22277,60,0347,6
101.Nathan HILLAERT junior KAC06-03-2266,503-04-22157,621-08-22122,1346,2
102.Bram DE MAN BZC02-07-22223,425-09-2261,425-09-2257,5342,3
103.Peter BERTELS BZC16-04-22165,124-04-22171,90,0337,0
104.Jan VANTOMME KAZM10-04-22332,40,00,0332,4
105.Ken EVENS ALB14-08-22331,10,00,0331,1
106.Siger ZEISCHKA DAC14-05-2298,912-06-2278,302-07-22135,3312,5
107.Bart HUYGEN KVDW01-05-22312,40,00,0312,4
108.Jorik MICHIELS BZC12-06-22288,50,00,0288,5
109.Eric PAUWELS LV10-04-22156,221-08-22131,30,0287,5
110.Robi STRUYF BZC16-07-22279,60,00,0279,6
111.Michiel HAEMELS junior ALB16-04-22262,00,00,0262,0
112.Stephane VANDER VEKEN KFC14-04-22154,011-06-22106,80,0260,8
113.Jan DE ROO VZP26-05-22102,427-05-22158,30,0260,7
114.Stijn VANDEN BOER ALB21-05-22249,70,00,0249,7
115.Mattijs CUPPENS KVDW22-05-22117,903-07-2268,803-07-2261,1247,8
116.Rudi COOMANS KVDW03-04-2250,224-04-22104,701-05-2292,2247,1
117.Jan WAUMANS KVDW02-07-22117,516-07-22128,70,0246,2
118.Zelaï GIANOLI junior BZC06-08-22243,80,00,0243,8
119.Peter TOMASSEN ALB03-04-22241,90,00,0241,9
120.Victor CLEYNEN KVDW20-08-22231,10,00,0231,1
121.Senne HACCURIA junior ALB03-04-2261,110-04-2290,515-04-2279,2230,8
122.Benjamin HEYLEN ALB26-03-2258,202-04-2259,821-05-22105,2223,2
123.Michiel DEFERME junior DAC28-05-22219,60,00,0219,6
124.Nicolas BOEVE junior DAC30-07-2276,204-09-22139,80,0216,0
125.Yann VANDEWALLE KAC16-04-2286,614-05-2243,714-05-2272,1202,4
126.Kris VAN DAM BZC06-08-22188,90,00,0188,9
127.Joeri GERRITS LV03-04-22181,70,00,0181,7
128.Joris GERNAEY LV14-08-2239,014-08-22140,90,0179,9
129.Christophe CRESENS KACK30-05-22171,10,00,0171,1
130.Peter VERHOEVEN KACK21-05-22164,70,00,0164,7
131.Rutger VANESSER LV14-05-22151,50,00,0151,5
132.Wannes SMITS junior KAZM16-07-22150,80,00,0150,8
133.Theofiel LENS DAC03-07-22146,50,00,0146,5
134.Michael KLOFAC KVDW12-06-22143,50,00,0143,5
135.Evi VAN NECHEL DAC02-07-22136,00,00,0136,0
136.Tars DERRE KACK24-04-22134,90,00,0134,9
137.Stijn DEVALCK KVDW12-06-22127,80,00,0127,8
138.Eddy SCHRIJVERS LV16-07-22114,90,00,0114,9
139.Patrick DE MAESSCHALCK VZA01-05-2265,512-06-2245,20,0110,7
140.Devin VANHOUCKE BZC02-07-22106,00,00,0106,0
141.Pascal CUYLAERTS KAZM01-05-22105,80,00,0105,8
142.Erwin HUYBENS KVDW12-06-22100,30,00,0100,3
143.Koen PIERLET KVDW01-05-2291,80,00,091,8
144.Jonas VERMEYLEN junior DAC12-06-2282,10,00,082,1
145.Thomas WIELFAERT LUAC30-07-2278,90,00,078,9
146.Kenny MOTTE DAC03-07-2277,50,00,077,5
147.Jens GEMIS junior KVDW21-05-2277,40,00,077,4
148.Rudi OOMS KAC16-07-2273,20,00,073,2
149.Stephen DE GRAEF BZC01-05-2257,20,00,057,2

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs