CHARRON.beta: Hall of fame - B VV - B VVall - B OP - Charronde - Speed.Charron - Δ.Charron - Verste buitenlanding
BERICHT VAN DE JURY

01-10-2021 -- Seizoen 2022 werd geopend. Registratie is opnieuw vereist, zoals gewoonlijk.

DRIEHOEK.CHARRON 2022

Driehoek.Charron is een klassement gebaseerd op de FAI driehoeksafstand behaald tijdens een proef gevlogen vanuit België. De driehoeksafstand wordt gecorrigeerd voor de handicapfactor. De score is de resulterende gehandicapte afstand..

#PilootClubProef 1Proef 2 Proef 3 Totaal
1.Koen VANDERPUTTEN VZP28-05-22874,213-06-22669,620-08-22215,31759,1
2.Wim AKKERMANS KACK04-07-22581,314-05-22482,501-07-22393,91457,7
3.Hans GIJRATH LV06-05-22452,128-05-22449,306-08-22407,71309,1
4.Daan SPRUYT VZP13-08-22446,502-04-22428,310-04-22297,71172,5
5.Ward GYSEMANS KACK13-08-22540,927-04-22396,926-04-22225,41163,2
6.Bert VAN EYKEN DAC06-08-22424,930-04-22373,010-04-22361,71159,6
7.Hugo JANSEN KAC14-05-22433,602-07-22368,806-08-22303,61106,0
8.Christiaan BIELEN KACK27-07-22383,415-07-22356,302-05-22351,61091,3
9.Tijl SCHMELZER KACK04-07-22481,613-06-22333,510-04-22263,91079,0
10.Pieter LIEVENS VZP27-07-22371,328-05-22364,203-04-22324,71060,2
11.Dries VAN GESTEL KAC16-07-22371,402-07-22338,310-04-22322,91032,6
12.Jo SCHOETERS KACK12-06-22366,613-06-22328,124-04-22323,31018,0
13.Bert Sr. SCHMELZER KACK04-07-22467,802-07-22322,920-08-22216,11006,8
14.Bart LEYSEN KAC02-07-22381,510-04-22315,724-04-22285,1982,3
15.Michiel VAN DEN BORNE KAC28-08-22347,028-05-22330,402-07-22303,1980,5
16.Jan-Bart VAN ERCK KAZM16-07-22355,410-04-22344,501-05-22252,9952,8
17.Martijn EERDEKENS junior KACK28-05-22350,601-07-22310,115-07-22286,2946,9
18.Frédéric DE GROOTE BZC06-08-22331,514-05-22286,428-05-22266,0883,9
19.Niel DEIJGERS DAC28-05-22335,616-04-22294,604-09-22253,3883,5
20.Joris VANDERPUTTEN VZP03-07-22308,210-07-22289,312-06-22275,6873,1
21.Thomas DE BRUYN BZC10-04-22363,016-04-22254,621-05-22250,8868,4
22.Ruben SNYERS KACK16-07-22342,110-04-22302,220-08-22215,9860,2
23.Robbe VAN BRANDT junior KAC28-05-22324,321-05-22264,127-04-22250,8839,2
24.Jelle VANDEBEECK BZC10-04-22349,228-05-22264,721-05-22218,3832,2
25.Nick FREMAU BZC13-06-22305,828-05-22299,418-05-22220,1825,3
26.Hugo MERTENS ALB06-08-22401,728-05-22288,514-08-22122,1812,3
27.Bernard BOTMAN VZP16-07-22306,810-07-22279,421-05-22224,3810,5
28.Jeroen JENNEN KACK02-06-22327,313-08-22259,120-08-22215,1801,5
29.Geert DE PALMENAER VZP28-05-22273,824-04-22266,102-05-22256,3796,2
30.Tom CONINGS ALB10-04-22303,427-04-22245,420-08-22237,1785,9
31.Glenn HOSTENS junior KVDW02-07-22387,828-05-22195,821-05-22191,0774,6
32.Eddy DE CONINCK KAC28-05-22287,506-08-22275,926-05-22185,8749,2
33.Rik VANDEN BOER ALB23-07-22257,527-04-22244,320-08-22239,3741,1
34.Peter BERTELS BZC28-05-22287,121-05-22260,326-05-22178,7726,1
35.Wim REYNDERS KAZM28-05-22311,614-05-22306,711-06-22107,5725,8
36.Ivo DE SCHEPPER KAC06-08-22295,214-05-22227,626-05-22179,1701,9
37.Luc VAN CAMP KAC28-05-22262,010-04-22224,412-06-22206,6693,0
38.Timothy WERQUIN KAC28-05-22301,216-07-22253,528-08-22136,8691,5
39.Michiel DE BOCK KFC27-04-22297,212-06-22190,830-04-22181,0669,0
40.Sebastien MATHIEU KVDW06-08-22355,628-05-22180,402-07-22127,2663,2
41.Cedric BUSSCHOTS DAC04-09-22258,520-08-22233,923-07-22168,6661,0
42.Ferre DE CORDT junior KAZM05-07-22417,803-07-22129,204-07-22113,7660,7
43.Wilfried JANSSENS ALB02-07-22293,813-08-22251,410-04-22115,2660,4
44.Benjamin HEYLEN ALB28-05-22273,320-08-22223,216-07-22158,6655,1
45.Gert-Jan ANDRIES KACK28-08-22227,320-08-22220,716-07-22203,6651,6
46.Vital TIMMERMAN LV20-06-22224,530-05-22212,521-08-22211,5648,5
47.Marcel GERITS LV04-07-22222,606-08-22212,930-05-22212,4647,9
48.Bert CRAEYE VZP16-07-22365,127-07-22269,100-00-000,0634,2
49.Albert MOORS LV10-04-22242,512-06-22223,101-09-22166,9632,5
50.Tom VAN DEN EYNDE KACK28-05-22271,430-04-22197,727-05-22156,5625,6
51.Pavel CIOROGARIU ALB02-07-22325,301-05-22177,713-08-22117,7620,7
52.Kobe DE GEEST junior VZP18-05-22231,127-07-22198,317-05-22179,1608,5
53.Jarno VEIRMAN junior VZP21-05-22215,117-05-22190,906-05-22190,8596,8
54.David JANSSEN KACK04-09-22215,024-04-22190,428-08-22189,8595,2
55.Tom SEGERS ALB24-04-22197,622-05-22195,601-05-22194,3587,5
56.Dirk ROGGEMAN KFC15-07-22211,428-05-22188,728-06-22184,8584,9
57.Danny DE WINTER VZP15-07-22306,202-05-22163,003-04-2289,0558,2
58.André RUYMEN KVDW06-08-22214,101-05-22174,528-05-22159,8548,4
59.Nathan HILLAERT junior KAC20-08-22234,703-04-22194,404-06-22115,1544,2
60.Sebastiaan DURT junior KAZM22-05-22286,328-05-22151,226-05-2295,4532,9
61.Bob EVERAERT VZP27-07-22203,203-08-22166,018-05-22161,7530,9
62.Luc LAMMERANT LUAC28-05-22226,012-06-22152,023-07-22137,3515,3
63.Robbe CEUPPENS KACK20-08-22217,728-08-22203,310-04-2291,4512,4
64.Stefan BOVIN LUAC10-04-22192,213-08-22159,908-05-22155,0507,1
65.Dimitri BERVOETS KACK28-05-22239,307-08-22133,724-04-22130,1503,1
66.Simon BERX ALB21-05-22223,506-08-22172,514-05-22103,2499,2
67.Lode VOS ALB06-08-22250,210-04-22244,500-00-000,0494,7
68.Koen PEETERS DAC10-04-22297,311-06-22128,009-04-2267,3492,6
69.Siger ZEISCHKA DAC06-08-22212,020-08-22154,928-08-22120,3487,2
70.Jan VERCAMMEN KAZM28-05-22262,422-05-22124,912-06-2295,0482,3
71.Jorik MICHIELS BZC28-05-22259,227-05-22119,412-06-2285,9464,5
72.Guy TEEUWEN KAZM16-07-22203,928-05-22121,910-04-22113,4439,2
73.Theo VAN DER LINDEN VZP02-05-22167,520-08-22166,611-06-2293,8427,9
74.Fernand GEUENS KACK28-08-22173,216-07-22131,410-04-22122,6427,2
75.Virginie VALCK junior KACK28-08-22204,820-08-22113,804-09-22107,6426,2
76.Senne HACCURIA junior ALB28-06-22208,308-05-22115,911-06-2299,6423,8
77.Mattijs CUPPENS KVDW20-08-22228,903-07-2297,514-08-2280,0406,4
78.Peter APPELTANS DAC12-06-22135,210-04-22133,402-07-22132,6401,2
79.Johan LOUWET BZC14-05-22269,011-06-22122,000-00-000,0391,0
80.Ruben MICHAUX KVDW28-05-22262,906-06-2273,402-07-2254,6390,9
81.Erik DE VOS KFC12-06-22183,614-05-22147,124-04-2253,5384,2
82.Frank SCHOETERS LUAC13-08-22176,112-06-22104,021-05-2295,6375,7
83.Theo STOCKMANS KVDW12-06-22145,601-05-22119,320-08-22105,9370,8
84.Victor CLEYNEN KVDW06-08-22222,720-08-22137,100-00-000,0359,8
85.Daniel GOYVAERTS DAC06-08-22157,910-04-22124,512-06-2273,5355,9
86.Thomas VAN ERCK KAZM14-05-22353,100-00-000,000-00-000,0353,1
87.Dominique WERQUIN KAC28-05-22125,808-05-22118,320-08-22108,5352,6
88.Carsten WEISE KAZM28-05-22175,801-05-2284,911-06-2283,0343,7
89.Peter TOMASSEN ALB10-04-22179,103-04-22151,900-00-000,0331,0
90.Guy PICCART LZC28-05-22124,406-08-2299,216-07-2283,7307,3
91.Jessie DE RIDDER KAC28-05-22288,900-00-000,000-00-000,0288,9
92.Robert VAN HEEL LV06-08-22286,400-00-000,000-00-000,0286,4
93.Indi COESENS junior VZP21-09-22204,204-09-2266,700-00-000,0270,9
94.Joris GERNAEY LV20-08-22210,221-08-2256,000-00-000,0266,2
95.Ludo VRANCKEN DAC24-04-22119,301-05-2273,708-05-2266,4259,4
96.Pieter DAEMS KACK29-06-22257,500-00-000,000-00-000,0257,5
97.Eric PAUWELS LV10-04-22107,314-05-2290,022-05-2258,0255,3
98.Bram DE MAN BZC28-05-22154,102-07-2287,700-00-000,0241,8
99.Remi VANDERHOYDONCK ALB06-08-22233,600-00-000,000-00-000,0233,6
100.Werner VAN DEN BROECK KAZM16-07-22231,600-00-000,000-00-000,0231,6
101.Senna VAN DEN BOSCH KACK20-08-22226,200-00-000,000-00-000,0226,2
102.Steven THIELEMANS DAC14-05-22133,628-05-2281,500-00-000,0215,1
103.Sam CUYVERS junior KVDW02-07-22208,600-00-000,000-00-000,0208,6
104.Jan DE ROO VZP27-05-22109,926-05-2297,100-00-000,0207,0
105.Jan DIELENS KACK12-06-22138,030-04-2259,000-00-000,0197,0
106.Nicolas BOEVE junior DAC04-09-22120,030-07-2275,400-00-000,0195,4
107.Stijn VANDEN BOER ALB21-05-22191,500-00-000,000-00-000,0191,5
108.Bart HUYGEN KVDW01-05-22190,500-00-000,000-00-000,0190,5
109.Guido PEETERS KACK30-05-22181,200-00-000,000-00-000,0181,2
110.Jan WAUMANS KVDW02-07-2296,316-07-2271,700-00-000,0168,0
111.Wiet VAN HOUT KACK28-05-2298,806-08-2266,700-00-000,0165,5
112.Wim HEYLEN KACK13-08-22104,115-04-2259,700-00-000,0163,8
113.Matthias LOENDERS junior KACK11-06-22159,900-00-000,000-00-000,0159,9
114.Thibo EVENS junior ALB23-07-2278,220-08-2272,100-00-000,0150,3
115.Koen PIERLET KVDW01-05-2269,321-05-2268,200-00-000,0137,5
116.Joeri GERRITS LV03-04-22131,600-00-000,000-00-000,0131,6
117.Paul HERMANS KAZM12-06-2272,026-03-2258,300-00-000,0130,3
118.Theofiel LENS DAC03-07-22125,500-00-000,000-00-000,0125,5
119.Christophe CRESENS KACK30-05-22125,300-00-000,000-00-000,0125,3
120.Tars DERRE KACK24-04-22113,400-00-000,000-00-000,0113,4
121.Zelaï GIANOLI junior BZC06-08-22103,200-00-000,000-00-000,0103,2
122.Michiel DEFERME junior DAC28-05-2298,900-00-000,000-00-000,098,9
123.Michael KLOFAC KVDW12-06-2297,200-00-000,000-00-000,097,2
124.Michiel HAEMELS junior ALB16-04-2295,500-00-000,000-00-000,095,5
125.Matthias VANLOOK junior KACK16-07-2288,600-00-000,000-00-000,088,6
126.Evi VAN NECHEL DAC02-07-2282,300-00-000,000-00-000,082,3
127.Wannes SMITS junior KAZM16-07-2277,600-00-000,000-00-000,077,6
128.Kenny MOTTE DAC03-07-2277,300-00-000,000-00-000,077,3
129.Hartmut KOELMAN LUAC10-04-2277,100-00-000,000-00-000,077,1
130.Yann VANDEWALLE KAC24-04-2275,400-00-000,000-00-000,075,4
131.Rudi OOMS KAC16-07-2268,800-00-000,000-00-000,068,8
132.Stephane VANDER VEKEN KFC14-04-2266,700-00-000,000-00-000,066,7
133.Eddy SCHRIJVERS LV16-07-2266,500-00-000,000-00-000,066,5
134.Michiel HERMAN LUAC12-06-2263,700-00-000,000-00-000,063,7
135.Rudi COOMANS KVDW01-05-2262,700-00-000,000-00-000,062,7
136.Patrick DE MAESSCHALCK VZA01-05-2261,600-00-000,000-00-000,061,6
137.Filip CEELEN ALB12-06-2261,500-00-000,000-00-000,061,5
138.Pascal CUYLAERTS KAZM01-05-2261,200-00-000,000-00-000,061,2
139.Bart GOOS KACK20-04-2254,400-00-000,000-00-000,054,4
140.Jan VANTOMME KAZM10-04-2253,800-00-000,000-00-000,053,8

Copyright © 2003-2022 - Liga van Vlaamse Zweefvliegclubs